Chystáte sa do prírody? Malé vychytávky z Tchibo urobia váš výlet ešte príjemnejším!

0
862
Tchibo vychytávky

Doma sme sedeli už dosť. Je čas na poriadne outdoorové zážitky! Zbaľte batoh, spací vak, stan, potraviny a vyrazte aj s rodinou do lesa zažiť skutočné dobrodružstvo. Že doma nemáte nič potrebné na kempovanie? V Tchibo dostanete všetko od spacích vakov, kempingového náradia až po hry pre detí na cestu autom. Našli sme pre vás 9 drobnosti, s ktorými bude váš výlet ešte príjemnejší.

1. Mobil nabije slniečko

Nabíjanie mobilu v prírodných podmienkach je dosť veľký problém, vlastne je to takmer nemožné. Tchibo solárna nabíjačka s 2 konektormi USB vás zbaví starosti. Je odolná voči poveternostným podmienkam a pri priamom slnečnom žiarení má výkon až 2 A.

2. Sedem pomocníkov v jednom

V lese by ste mali mať so sebou píšťalku, baterku a zíde sa aj kompas. V kompaktnom outdoorovom nástroji je ešte okrem toho aj teplomer, lupa, zrkadlo a malá priehradka. To všetko vo vreckovom rozmere 10 cm.

3. Spojenie aj medzi stromami

Najväčší strach všetkých rodičov v prírode je, že sa im stratí dieťa. Neriskujte takýto traumatický zážitok! Dobre poslúži píšťalka, ale aj malé vysielačky. Cez vysielačku z Tchibo dieťa upokojíte a môžete s ním komunikovať, až kým sa v lese nenájdete. V závislosti od okolitej krajiny majú dosah až 3 km.

4. Na veľké poklady malých dobrodruhov

Frajerský opasok s karabínkami na zavesenie dôležitých vecí určite privítajú malí dobrodruhovia. Navyše obsahuje taštičku na všetky poklady, ktoré cestou nájdu.

5. Lekárnička nesmie chýbať

Je nevyhnutnou súčasťou každého výletu, aj keď idete iba za mesto. Lekárnička z Tchibo nezaberie v batohu veľa miesta. Napriek tomu je vybavená všetkým potrebným: náplasťami a to aj kompresnými a svorkovacími, rýchloobväzmi, nožničkami, pinzetou na kliešte, jednorazovými rukavicami a trojrohou šatkou.

6. Na pitný režim aj varenie

Ľahký stabilný a skladací kanister s praktickým kohútikom zabezpečí dostatok vody i počas viacdňového výletu. Nemusíte vláčiť plné a potom prázdne fľaše do prírody. 10 litrov vody naberiete do kanistra z najbližšieho zdroja a keď ju miniete, kanister jednoducho poskladáte.

7. Riady radšej umyť, než vyhodiť

Jednorazový riad  je pri táborení tiež riešením, no ide to aj ekologickejšie: Skladacia misa poslúži ako košík a zároveň aj ako umývadlo na umývanie riadu. Keď ju nepotrebujete, nezavadzia, veď je poskladaná. So smetím si zas poradí umývateľný odpadkový kôš s pogumovaným otvorom, ktorý bráni nechcenému vysypaniu obsahu.

8. Na prezliekanie k vode

S podložkou na prezliekanie, ktorá sa po prezlečení zmení na vrecko na mokré veci, nebudete mať topánky plné piesku a mokré veci budú pekne spolu na jednom mieste. Pre hanblivcov má Tchibo aj praktický župan na prezliekanie, takže už žiadne trápne zážitky so spadnutým uterákom nehrozia!

9. Keď sa zotmie, zasvieti svetlo

Deň v prírode si po zotmení predĺžite multifunkčným kempingovým svietidlom, ktoré poslúži či už ako svietiaca stolná lampa, kempingové svetlo, príručná baterka alebo powerbanka. Lampu s dvoma stupňami jasu nabijete cez USB.

Pozrite si v predajniach a na stránke tchibo.sk ďalšie vybavenie do prírody a tiež oblečenie z biobavlny a recyklovaných materiálov, v ktorom sa na výletoch budete cítiť skutočne pohodlne.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu