Čierne zimné rolákovo

Basic zimný kúsok, bez ktorého sa nezaobídete.

V jednoduchosti je krása a štýl. V tomto znamení sa nesia „čierne zimné rolákovo“. Elegantná zima v kombinácii s dávkou jemnosti. Čierny basic roláčik vyrieši každý módny háčik.

ČIERNA ROLÁKOVÁ DLHOVEKOSŤ

Nosí sa naozaj každú sezónu, no mám pocit, že práve tento rok sa stal nevyhnutným kúskom. Možno preto, že do popredia vstupuje elegancia zimy. Tú nič nepokazíte obyčajným, ale zároveň výnimočným nátelným čiernym roláčikom. Zahreje. Krásny pod sako, k sukni, k džínom. Polyfunkčnosť roláčika nepozná hranice.

…kúsok, do ktorého sa oplatí investovať…

Nevravím, aby ste nepozerali na peniaze pri kúpe roláčika. Radšej však uprednostnite kvalitu a zájdite hlbšie do peňaženky. Ak sa vám nezmení konfekčná veľkosť, vydrží roky. Nikdy sa nestane módnym faux pas, nikdy nebude nevhodnou voľbou. Ani do práce, ani k pohodovému looku. Stane sa kúskom, ktorý podá ráno pomocnú ruku, keď zaspíte a neviete, čo v rýchlosti na seba. Aj vtedy po ňom siahnite. Náušnice a výraznejší náhrdelník a pokojne sa vyberte do nočných ulíc. Tento nehynúci elegantný, jednoduchý a predsa luxusný rolák zahreje počas chladných dní. I keď si pri zhone zabudnete šál, on vás ochráni.

…jednoducho je to ON! Každej zimy šampión! Čierny rolák!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu