Inšpirujte sa jarnými farbami a chuťami, ktorým rozhodne neodoláte! Objavte pravú chuť Talianska vďaka štrnástim dostupným druhom lahodnej Pizza Ristorante od Dr. Oetker, z ktorých si môžete vybrať podľa vašej aktuálnej chuti či preferencie.
Svieži závan do rodiny Ristorante prináša jarná novinka – Pizza Ristorante Spinaci, ktorá je skvelou voľbou aj pre vegetariánov. Vyčarujte dokonalý pokrm inšpirovaný jarou na každú príležitosť, nech už je to veľké jarné upratovanie, romantické rande v pohodlí domova či rýchlo pripravená pochúťka pre rodinu, alebo nečakané stretnutie s priateľmi.

Intenzívny chuťový zážitok aj pre vegetariánov!

Privítajte jar s delikátnou novinkou – Pizza Ristorante Spinaci, ktorú si jednoducho zamilujete! Očarte svoje chuťové poháriky a vychutnajte si dokonalé spojenie tenkého chrumkavého cesta, čerstvého listového špenátu a šťavnatých cherry paradajok na bohatom paradajkovom základe, ktoré je doplnené o kombináciu syrov eidam a mozzarella. Celková chuť pizze je podčiarknutá jemne pikantnou cesnakovou omáčkou, ktorá skvelo dotvára túto jarnú symbiózu chutí. Pizza Ristorante Spinaci sa stane zárukou úspechu teplého pohostenia pre každú príležitosť. Novinka je ideálnou voľbou aj pre vegetariánov. Neváhajte a vyskúšajte si pripraviť nezabudnuteľný zážitok v pravej talianskej atmosfére!

Odporúčaná maloobchodná cena Ristorante Pizza Spinaci Dr. Oetker 390 g: 2,89 €

Viac informácií o sortimente Pizza Ristorante Dr. Oetker nájdete na www.oetker.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu