Dámy, toto by ste o sexe mali do tridsiatky rozhodne vedieť

Ako násťročné sa so sexom ešte len spoznávate, po dvadsiatke si už tykáte a keď sa blížite ku tridsiatke, už by ste o ňom a o sebe mali nejaké veci vedieť.

Mali by ste vedieť povedať, čo chcete. Nejaký ten sexuálny rok máte za sebou a iste dobre viete, že muži nie sú jasnovidci. A každému sa v posteli páči niečo iné. Preto mu povedzte alebo najlepšie ukážte, čo chcete.

Pravidelne predstierať orgazmus nie je bohviečo. Ani pre partnera, ani pre vás. Váš partner bude žiť predstavou, že vás milovanie baví a priviedlo k orgazmu a vy ho asi ani nikdy nedosiahnete. Pokiaľ je to raz za čas, nezbláznime sa.

Sebeckosť nie je sexy. Nezabudnite na to, že ste v posteli dvaja. Ide o obojstranné uspokojenie.

Prehĺtať nie je nič strašné. Aj keď sa mnohí snažia hovoriť o tom, ako o strašnej a nechutnej veci, dá sa to zniesť. O nič predsa nejde. Predstavte si, že zjete smotanu bez chuti. Keď sa vám ale z toho zdvíha žalúdok, nenúťte sa.

Zvuky sú dôležité. Už by ste v tomto veku mohli vedieť aj to, že mužov vzdychanie nielen vzrušuje, ale aj presne vedia, ako „na tom ste“. Nemusíte kričať, buďte samozrejme sama sebou a uvoľnená. A rovnako aj váš partner. Niekedy z orálneho sexu už bolia ústa, ale keď vám dá zvukmi najavo, že už bude, verte že to oceníte.

Muž, ktorý myslí len na seba, nestojí za to. Milovanie je o dvoch. O tom, aby bolo dobre obom a nie, aby sa uspokojil len muž. A pokiaľ sa vám to s ním v posteli nepáči vôbec nikdy, asi to nie je pán pravý. Či chcete, či nie, sex je vo vzťahu naozaj veľmi dôležitý.

Masturbácia nie je len pre single. Vedieť, čo vám robí dobre a poznať svoje telo je základ dobrého sexu. V tridsiatke by ste to rozhodne mali vedieť, a to, že máte partnera, neznamená, že musíte prestať masturbovať. Aj prieskumy ukázali, že tí, ktorí sa tomu oddávajú, majú lepší sex.

Povedať nie, je úplne v poriadku.

By Diamond, bety.cz

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu