Darujte kvalitu od SAGE a darujete spokojnosť na dlhé roky

0
1331

Ak radšej než množstvo zbytočných drobností darujete jeden – dva poriadne darčeky, značka SAGE je to, čo práve hľadáte.

Patríte k tým, ktorí veria, že viac než množstvo zbytočných drobností pod stromčekom poteší naozaj niečo užitočné a hlavne kvalitné? V tom prípade máme pre vás tipy na darčeky, z ktorých si určite vyberiete. Všetky produkty austrálskej značky SAGE sú charakteristické nadčasovým dizajnom, vysokou kvalitou, spĺňajúcou náročné požiadavky profesionálov a pritom jednoduchým ovládaním, ideálnym pre domácnosti. 

Do každej rodiny sa hodí raňajkový set z kolekcie „The Luxe“. Hriankovač a rýchlovarná kanvica zaujmú svojim retro dizajnom a funkčnosťou. Hriankovač je uspôsobený aj na opekanie veľkých krajcov chleba a hrianky opeká podľa 6 stupňov nastavenia opekania a typu chleba.

Automatická kanvica na prípravu čaju The Tea Maker pripraví čaj podľa druhu a vami nastavenej intenzity a keď je čaj vylúhovaný, automaticky zdvihne sitko hore. Čaj tak vo vode nezostáva o nič dlhšie, než je potrebné. Funkcia Keep Warm udržiava nastavenú teplotu, čo oceníte najmä počas chladných dní. 

Gurmánov príjemne prekvapí možnosť skúsiť si zaúdiť studeným vzduchom nielen ich obľúbené jedlá, ale aj dezerty a nápoje. Údiaca pištoľ The Smoking Gun je určená na domáce použitie a zaúdi čokoľvek, čo vložíte pod jej sklenený poklop.

Ak zvažujete kúpu nového kávovaru, každý zo skupiny SAGE je správna voľba. Do pozornosti dávame automatické kávové espresso The Oracle Touch™s mlynčekom a dotykovým displejom. Tento kávovar namelie kávu priamo do páky, tam ju utlačí, predsparí a extrahuje. Vám stačí len zvoliť si typ kávy. Výsledkom je perfektná harmónia chutí a vône, presne tak, ako to máte radi vo vašej obľúbenej kaviarni.

Viac kvalitných kuchynských spotrebičov a informácií o značke SAGE nájdete na www.sagesk.skFB Sage SK.

foto: SAGE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu