Desiatové boxy Mixit 2go sú teraz králi zdravých a chutných školských desiat

0
526
Mixit 2go

Koniec rozpučeným banánom a vyliatym jogurtom v školských aktovkách. Mixit prišiel s riešením, vďaka ktorému môžete nielen školákom dávať desiate plné “rizikových” ingrediencií bez akýchkoľvek obáv. Do desiatových boxov Mixit 2go deťom môžete pokojne dať müsli s jogurtom alebo šalát s dresingom a nemusíte sa báť, že bude müsli rozmočené alebo sa šalát nájde na dne tašky. Okrem školákov boxy ocení aj každý, kto drzí diétu, alebo má alergiu či intoleranciu a teda musí osobitne dbať na výber potravín.

Trávenie prestávok so sladkosťami zo školského bufetu alebo automatu je nielen nezdravé, ale tiež to pekne lezie do peňazí… Aj preto Mixit našiel super spôsob, ako si nosiť zdravé desiaty so sebou do školy, vďaka čomu sa môžete vyhnúť žrútom peňazí i zdravia. Desiatové boxy Mixit 2go vydržia umývačku, mikrovlnku, chladničku a zo všetkého najdôležitejšie – nezničia ich ani šantiace deti. Pre malých i veľkých sú dva varianty veľkostí na malý a veľký hlad – 600 ml a 400 ml v dvoch farebných prevedeniach: lososové a mentolové. Všetky boxy majú dve poschodia, ktoré ingrediencie od seba oddeľujú. Vďaka tomu si ich zmiešate až vo chvíli, keď sa chcete pustiť do jedenia. Pretože predsa müsli musí v jogurte chrumkať a šalát, ktorý sa kúpe celý deň v jogurte asi nikto nechce jesť…

Desiatový box vo veľkom variante má hornú mištičku ako stvorenú na jogurt alebo mlieko a spodnú časť ideálnu na obľúbený müsli mix, ovocie alebo oriešky. Box stačí len rozšraubovať, spojiť a vychutnať. Mixit 2go – desiatový box 600 ml, 17,79 €.

Mixit 2go

Pre menšie deti i batohy je ideálny menší boxík, ktorý má všetky výhody toho veľkého, a k tomu ho vďaka menšej veľkosti môžete so sebou nosiť naozaj všade. 

Mixit 2go mini – desiatový box 400 ml,  14,59 €.

Spolu s Mixit 2go namiešali v Mixite aj niekoľko noviniek, aby príprava chutných a zdravých desiat bola naozaj rýchla. A nedal tam zďaleka len müsli… Šťastné číslo 7 určuje počet toho najlepšieho z Mixit v tomto degustačnom balíčku pre gurmánov. Müsli bestsellery s ovocím a čokoládou, chrumkavé mrazom sušené ovocie a ďalšie dobroty v kombinácií s desiatovým boxom premenia aj obyčajnú desiatu na zážitok. Degustačná sada s Mixit 2go, 24,99 €.

Tak prečo neukončiť éru zabudnutých rožkov vo vreckách aktoviek a sušienok z automatu počas prestávky? S Mixit je to také jednoduché a v internetovom obchode Mixit.sk novinku stihnete objednať i do začiatku školského roku…

Mixit 2go

Pripravila: Adéla Flejšarová
Foto: Mixit.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu