EVE BECOME – nová vôňa inšpirovaná fascinujúcim zrodením motýľa

0
651
avon eve become

Zamilovať sa dá aj do vôní či chutí. Inak tomu nebude ani v prípade jedinečnej vône, ktorá splynie s vašou pokožkou a bude príjemne rozvoniavať počas dňa. Eve Become je vôňa inšpirovaná ženou, ktorá sa nebojí plniť si svoje sny. Neustále sa posúva vpred a prekonáva všetky nástrahy života. Rovnako ako sa na svojej životnej ceste menia motýle, tak aj ženy. Osobný rast je nepretržitý proces, vďaka ktorému sa stávame ešte silnejšie a krajšie. Ako navonok, tak aj zvnútra.

Trendy novinka februárovej kampane Avon je vôňa Eve Become. Tejto motýlej vôni dominuje exkluzívny akord Butterfly Blossom, ktorý bol vytvorený špeciálne pre Avon. Kombinuje tóny romantickej gardénie a inovatívneho pižma. Kompozícii dodáva kvetinový charakter, ktorý bude prekvitať spolu s vami. Zažívajte pocity radosti a zmyselnosti, ktoré sa budú meniť a rozvíjať s každým ďalším privoňaním.

Inšpirácie autora novej vône

Vôňu vytvoril uznávaný parfumér Frank Voelkl, ktorý zbožňuje cesty do Francúzskej Polynézie, v ktorej opojný vzduch hýri farbami a láka svojou vôňou prírody v najčistejšej podobe. Tieto rajské ostrovy – okázalo bohatej na prírodu a hojnosť – sú možno jeho najväčšou inšpiráciou.

Frank je tichý, no charizmatický muž, ktorý verí „vo vytváranie vôní, ktoré sa dokonale prepoja s vašou dušou“. „Mojím cieľom je vytvárať vône, ktoré vyvolávajú silné emocionálne spojenia so schopnosťou vyvolať čisté, nefalšované šťastie,“ prezradil parfumér Frank Voelkl a o inšpirácii k vytvoreniu tejto novej vône ešte dodal: „Keď ma oslovila spoločnosť Avon, bol som informovaný, že celý koncept sa bude točiť okolo metamorfózy človeka. Táto myšlienka bola pre mňa veľmi dôležitá, pretože verím, že všetci si prechádzame určitými zmenami v rôznych fázach svojho života. S ohľadom na to bola táto vôňa navrhnutá s použitím ingrediencií, ktoré sú premenlivé, kvetinové a vyvíjajú sa s každým ďalším privoňaním.“

Jedinečnosť Eve Become

Do kolekcie vôní Eve je vpísaný jedinečný ženský kód, ktorý sa vyznačuje sladkým červeným ovocím, elegantnými kvetinovými tónmi a zmyselnou stopou. Eve Become si vás podmaní srdcom jedinečného akordu Butterfly Blossom, ktorý kombinuje sladkú opojnú vôňu, inovatívne pižmo a kvetinové tóny gardénie, doplnené o svieži závan grapefruitu, rebarbory a liči. Vrchným tónom dominuje šťavnaté červené jablko. V základe (spodných tónoch vône) ucítite drevité tóny cédrového a santalového dreva. V každej fáze vône sú badateľné rôzne stupne sladkosti. Kvitnú a vyvíjajú sa spolu s ich nositeľom, vďaka čomu vôňa ožíva a dokonalo fascinujúcim dojmom.

Eve Become je spojená tiež s jedinečnou vizuálnou identitou, ktorú pre Avon navrhla talentovaná ilustrátorka Sarah J. Coleman, ktorá kampani dodala ikonický motýlí charakter.

Eve Become EDP, 50 ml (cena 20,50 €)  je k dispozícii samostatne alebo v rámci trojdielneho darčekového setu, ktorý okrem Eve Become EDP obsashuje  aj Telové mlieko, 150 ml  a Mini verziu vône, ideálnej do kabelky, 10 ml, bežná cena: 30,90 €.

 www.avon.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu