Extra šťavnaté, bez cukru a v mnohých príchutiach – majte žuvačky MENTOS vždy pri sebe!

15
2132

Žuvačka na osvieženie dychu po jedle, pre chuť alebo len tak pre zábavu? Presne to sú žuvačky Mentos Pure Fresh, ktoré milujú deti aj dospelí. Obsahujú výťažok zo zeleného čaju a sú bez cukru. Vo vnútri majú šťavnatú tekutú náplň, ktorá láka na zahryznutie a žuvanie. V ponuke nájdete malé 8 ks balenie do vrecka v typickej Mentos ruličke, praktické 15 ks balenie do kabelky i veľké 30 ks rodinné balenie do auta.

Vďaka tomu môžete mať žuvačky Mentos vždy a všade pri sebe – cestou do práce, na mítingu, na rodinnom výlete, po tréningu, na rande, na prechádzke mestom aj keď doma pozeráte svoj obľúbený seriál. Žuvačky Mentos Pure Fresh sú v ponuke v mnohých príchutiach, takže na svoje si príde každý.  Okrem osviežujúcich mentolových príchutí máte na výber aj lahodné ovocné príchute – jahodovú, citrónovú, limetkovú, či obľúbenú príchuť cukrovej vaty. 

Ktoré „mentosky“ budú vaše naj? Vyskúšajte ich všetky!

www.mentos.sk 

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Koľko žuvačiek Mentos je v malom balení do vrecka, koľko v strednom balení do kabelky a koľko vo veľkom rodinnom balení?

Súťaž trvá do 18.11. 2020 a mená 3 šťastných výhercov oznámime v podvečerných hodinách na našom FB profile.


15 KOMENTÁRE

  1. malé 8 ks balenie do vrecka v typickej Mentos ruličke, praktické 15 ks balenie do kabelky i veľké 30 ks rodinné balenie do auta

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu