Farbu roka 2022 nájdete aj v ponuke Dermacol

0
1129

Aj koncom minulého roka inštitút Pantone oznámil farbu roku, ktorá by mala udávať dizajnové trendy vo viacerých odvetviach. Tou tohtoročnou je špeciálny odtieň s názvom Veri Peri, ktorý výnimočne nepochádza z existujúceho farebného portfólia tohto popredného výrobcu farieb. Na prvý pohľad pôsobí ako pastelová fialová, no podľa profesionálov vznikla fúziou červených a modrých podtónov. Reprezentuje vraj optimizmus, osobnú kreativitu a vynaliezavosť. Preto vám prinášame aj niekoľko tipov z ponuky značky Dermacol ako odtiene podobné „Very Peri“ zakomponovať aj do svojej kozmetickej rutiny. 

Fialové očné tiene sa môžu mnohým zdať „príliš“, stačí však len vedieť, ako ich používať. Paletka očných tieňov Quattro obsahuje výrazný fialový matný očný tieň, ktorý môžete použiť ako linku na spodné viečko. Dva jemne fialové perleťové tiene s odleskmi zase oživia dymové líčenie. 

Paletka očných tieňov Quattro č. 3, Dermacol – 7,69 eur/ 4 odtiene

Fialový  očný tieň Wet & Dry má zaujímavé metalické odlesky. Použiť ho môžete nasucho alebo namokro, čím zvýšite jeho intenzitu.

 Očný tieň Wet & Dry č.5 , Dermacol – 2,99 eur/ 6g

Fialovú na perách treba vedieť nosiť. Ideálne je zladiť ju s líčením aj oblečením, ktoré by malo mať odtiene sivej, karamelovej a béžovej. Odtiene príbuzné farbe roka 2022 nájdete aj medzi populárnymi dlhotrvácnymi rúžmi 16H Lip Colour. Rúže majú sýte farby, ktoré vydržia na perách celé hodiny. Odolajú dokonca jedlu či bozkom.

 Dlhotrvácna farba na pery 16H Lip Colour  č. 19, Dermacol – 8,79 eur/ 3 ml + 4,1 ml

Trendy budú tento rok aj fialové laky na nechty. My odporúčame odtieň číslo 45, Electric Violet z radu 5Day Stay. Má unikátnu textúrou, ktorá priľne k povrchu nechtu a po zaschnutí vytvorí extrémne dlhotrvácny film, ktorý odolá olupovaniu a vydrží perfektný až 5 dní.

Dlhotrvácny lak na nechty 5 Day Stay, Dermacol – 3,95 eur / 11 ml

Ak by fialová mala vôňu, určite by voňala ako orgován. Túto nezameniteľnú vôňu nájdete aj v rade telovej kozmetiky Flower shower & care, ktorý obsahuje sprchovací krém, telový a sprchovací olej a telový peeling. Všetky navrhnuté tak, aby pokožku chránili a vyživovali. Okrem toho v tejto vôni ponúka Dermacol aj krásnu vonnú sviečku v tvare srdca.

Telová kozmetika Flower shower & care, Dermacol – od 3,79 eur

Fialový obal spevňujúcej starostlivosti o dekolt Push up vám zaručene  zlepší náladu, najmä ak ju zaradíte do svojej dennej kozmetickej rutiny. Krém s  extraktom z morských rias a komplexom rastlinných extraktov FIRMIDERM pri pravidelnom používaní spevňuje pokožku pŕs a dekoltu a pôsobí ako prevencia proti ochabovaniu. Na jar a v lete jeho účinky určite oceníte ☺.

Spevňujúca starostlivosť na dekolt a poprsie Push up, Dermacol – 7,69 eur/100 ml

foto: Dermacol

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu