Zima má svoje jedinečné čaro. Neexistuje lepšie ročné obdobie na to, aby ste si zababušení do vašej obľúbenej deky s horúcou čokoládou v ruke vychutnali knihy či filmy, na ktoré ste doteraz nemali čas. Pre fanúšikov zimných športov je toto obdobie ako stvorené na vybláznenie sa na svahu, či na túry po horách alebo korčuľovanie. Nechajte sa inšpirovať a ukážte svoju vlastnú definíciu #winterspirationsk v medzinárodnej fotografickej súťaži s Answear.sk.

Začiatok roka je ideálny čas na objavovanie nových vášní, plnenie snov a plánovanie ďalších dobrodružstiev. Aj keď atmosféra za oknom býva zvyčajne skutočne mrazivá a zasnežená, môže vás motivovať k hľadaniu nových, neobjavených aktivít. Ukážte nám, čo radi robíte v tomto ročnom období, objavte krásy zimy a inšpirujte ostatných k zimným aktivitám. Naučte sa pliesť, zahrajte si spoločenské hry s priateľmi alebo sa spusťte na sánkach z neďalekého kopca – nápadov je veľa. Zachyťte tieto magické okamihy na fotografii alebo videu, inšpirujte ostatných k objavovaniu čara zimy a vyhrajte atraktívne ceny! Okrem radosti zo zimnej zábavy a krásnej prírody môžete súťažiť o finančnú odmenu vo výške 700 eur v hotovosti či 5 x nákupnú poukážku v hodnote 50 eur, ktoré využijete pri svojom ďalšom nákupe na Answear.sk. Súťaž prebieha do 15. februára 2022.

Vezmite si do ruky fotoaparát alebo smartfón a poďte súťažiť 

Zapojte sa s módnym e-shopom Answear.sk do medzinárodnej fotografickej súťaže #winterspirationsk. Pravidlá sú úplne jednoduché. Na zaradenie do súťaže stačí urobiť fotografiu či video, v ktorom zachytíte svoju zimnú inšpiráciu. Príspevky zverejnite na svojom profile na Instagrame s použitím hashtagov  #winterspirationsk, #answear_sk. V príspevku nezabudnite označiť aj profil @answear_sk.

Kto bude hodnotiť súťažné príspevky?

Zaslané fotografie a videá budú hodnotiť odborníci, ktorí majú radi zimu a inšpiráciu vidia na každom kroku. Jednou z nich je víťazka predchádzajúce Answear.sk súťaže „LIFESPIRATION STARTS HERE“  Sofia Vargová, ktorá je okrem iného vyštudovaná kynologička, zanietená ekologička, fotografka a cestovateľka. Ďalším z porotcov je vášnivý cestovateľ a zakladateľ jedného z najčítanejších cestovateľských blogov na Slovensku – bezmapy.com – Milan Bardún. Trio porotcov uzatvára bývalá profesionálna snowboardistka, úspešná podnikateľka, aktívna žena a mama dvoch detí, ktorá svojim prístupom k životu inšpiruje mnohé Slovenky –  Baša Števulová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu