FESTIVALOVÉ LÍČENIE S DAROU

0
2103

Trblietavé riasy, rozjasnená pleť, hravé detaily v podobe ozdôb na tvár a telo či okúzľujúce nechty. Stačí týchto pár horúcich trendov a budete na festivale neprehliadnuteľná. Inšpirujte sa Darou Rolins, ktorá predstavuje novinky z dielne spoločnosti AVON. Rozšírte tak vašu zbierku niekoľkými vychytávkami z oblasti  dekoratívnej kozmetiky a festivalové líčenie máte hravo zvládnuté.

Nová kolekcia je inšpirovaná západným americkým pobrežím. Dara mala možnosť si novinky vyskúšať ako prvá. Skúste to aj vy podľa jednotlivých krokov:

1. KROK

Rozjasňujúce kvapky

Horúcim trendom tohto leta sú rozjasňujúce kvapky, ktoré pristanú každému tónu pleti. Na výber sú 3 odtiene, pričom každý s iným efektom – ružovkastý jas, bronzový jas či perleťový rozjasňovač. Použiť môžete aj všetky naraz a to v takomto postupe:

  • bronzový na spodný okraj lícnych kostí,
  • ružový do stredu líc
  • perleťový nad líčka, pod obočie a nad pery.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí naniesť kvapku rozjasňovača na pleť a jemne vklepať prstami.

2. KROK 

Zhusťujúca špirála Big and Magical

Netradičné líčenie očí zas dosiahnete s novou farebnou špirálou vo viacerých odtieňoch, ktorá dodá vašim riasam nielen krásnu farbu ale aj trblietavý efekt. Pre dosiahnutie intenzívnej farby je potrebné naniesť viacero vrstiev. Špirála je v ponuke v 5 jemne trblietavých odtieňoch.

3. KROK

Pečiatkovacie pero na tvár a telo Spotlight

Ozdobte si tvár či telo s novým pečiatkovacím perom. Vďaka nemu zaujmete hravými detailmi a ozvláštnite tak váš celkový look. Trendy pečiatky sú v ponuke v dvoch rôznych vzoroch.

4. KROK

Lak na nechty Mystical Fantasies

Na záver nezabudnite aj na manikúru. Použite nové laky na nechty s lesklým gélovým efektom, ktoré sú v ponuke v 6 hybridných odtieňoch. Majú intenzívny lesk bez použitia UV lampy. Navyše sú bezpečné pre nechty a používajú sa ako bežný lak na nechty.

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu