FESTIVALOVÉ LÍČENIE V PÁR KROKOCH VĎAKA AVONU

0
1966

Letná sezóna sa neoddeliteľne spája s festivalmi. Ak sa nie niektorý chystáte, určite sa zabezpečte novinky dekoratívnej kozmetiky, ktoré predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. S nimi si jednoducho vyčarujete trendy žiarivé líčenie.

Trblietavé riasy, rozjasnená pleť, hravé detaily v podobe ozdôb na tvár a telo či okúzľujúce nechty. To sú horúce trendy z dielne spoločnosti AVON, ktoré dosiahnete s novinkami z oblasti dekoratívnej kozmetiky. Ponuka je rozšírená o rozjasňujúce kvapky, zhusťujúcu špirálu, pečiatkovacie pero a laky na nechty.

Rozjasňujúce kvapky

Objem: 14 ml

Bežná cena: 12,90 €

Rozjasňujúce kvapky pristanú každému tónu pleti. Na výber sú 3 odtiene, pričom každý s iným efektom – ružovkastý jas, bronzový jas či perleťový rozjasňovač. Použiť môžete aj všetky naraz a to v takomto postupe: 

  •  bronzový na spodný okraj lícnych kostí,
  •  ružový do stredu líc
  •  perleťový nad líčka, pod obočie a nad pery.

 Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí naniesť kvapku rozjasňovača na pleť a jemne vklepať prstami.

Zhusťujúca špirála Big and Magical

Objem: 10 ml

Bežná cena: 8,90 €

Vďaka zhusťujúcej špirále s jemnými trblietkami si vytvoríte najhorúcejšie líčenie očí. Pre dosiahnutie intenzívnej farby je potrebné naniesť viacero vrstiev. Špirála je v ponuke v 5 jemne trblietavých odtieňoch. 

Pečiatkovacie pero na tvár a telo Spotlight

Objem: 1 ml

Bežná cena: 12,90 €

Trendy pečiatky sú v ponuke v dvoch rôznych vzoroch. Slúžia na ozdobenie tela alebo tváre.

Lak na nechty Mystical Fantasies

Objem: 10 ml

Bežná cena: 6,50 €

Lak na nechty s lesklým gélovým efektom má intenzívny lesk bez použitia UV lampy. Je bezpečný pre nechty a používa sa ako bežný lak na nechty. V ponuke je v 6 nových hybridných odtieňoch.

foto: Avon

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu