Prípravy na priamy prenos 26.ročníka súťaže Miss Slovensko sú v plnom prúde. Finalistky čaká 7.augusta finálový večer, ktorého moderátorom bude už po štvrtýkrát Libor Bouček a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Aj tento rok sa súťažiace predvedú v špeciálnom  čísle, ktoré bude po skupinách vyskladané z ich talentových dispozícií. Nebude chýbať spev, hra na klavír či tanec, ale ani vzdušná akrobacia či maľba vo dvojici. ,,Mnohé finalistky aj mňa prekvapili. Nielen tým, čo dokážu, ale aj tým, ako sa do príprav na galavečer a priamy prenos pustili. Sú ambiciózne a to sa mi páči. Verím, že to ocenia aj diváci,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý bude predsedom hlavnej poroty. 

Svoje hlasy pri výbere víťazky budú mať aj: Dominika Cibulková, Mikina Dimunová, Petra Ficová, Magdaléna Šebestová, Jakub Grigar, Lukáš Kimlička, Bekim.

Prvý titul Miss Press 2021 získala na základe novinárskeho hlasovania finalistka s číslom 8, Júlia Ivanová.

Kolekcie

Finálový večer Miss Slovensko, ktorého režisérom je Lukáš Zednikovič, je vždy aj očakávanou televíznou prehliadkou aktuálnych Fashion trendov. Počas večera sa tak finalistky predvedú v najnovších modeloch niekoľkých módnych domov a zvučných značiek. Dve kolekcie sú pripravené v spolupráci s luxusným módnym domom ALIZÉ, plavková časť finálového večera bude v slovenských plavkách svetovej značky Relleciga, tvorbu slovenských a českých návrhárov bude zastupovať výberová kolekcia PRIVEÉ lounge a záverečná kolekcia bude patriť svadobnému salónu WEM, ktorý si aj pre tohtoročné defilé pripravil kolekciu luxusných šiat doplnenú luxusnými klenotmi slovenského výrobcu svadobných šperkov LORETTA® wedding jewellery.

Charita

Projekt Miss Slovensko sa  každý rok spája aj s charitou a pomocou. Tento raz bude výťažok z esemeskového hlasovania o hriešne dobrý titul EVA Miss Sympatia 2021 venovaný Linke dôvery Nezábudka, ktorú prevádzkuje Liga za duševné zdravie. Funguje ako anonymná poradňa pre tých, ktorých trápi frustrácia, samota a strach. Počet volajúcich sa najmä vzhľadom na nútenú izoláciu počas pandémie koronavírusu výrazne zvýšil. ,,Máme za sebou veľmi ťažký pandemický rok, počas ktorého si mnohí uvedomili, že na duševnom zdraví záleží viac, ako kedykoľvek predtým. Všetkým, ktorí sa boria s problémami, smútkom a nevedia nájsť východisko zo svojich problémov podávajú naši odborníci na Linke dôvery Nezábudka pomocnú ruku – nonstop a bezplatne,“ hovorí riaditeľ Ligy za duševné zdravie Martin Knut.  

Vedľajšie tituly

Akreditovaní novinári počas tlačovej konferencie rozhodli o titule Miss Press, ktorou sa stala finalistka č.8 Júlia Ivanová. Počas finálového večera zase budú okrem hlavných titulov ocenené aj víťazky hlasovaní verejnosti v kategóriách – EVA Miss Sympatia 2021,  Miss GOSH 2021, Miss Úsmev 2021 a Miss Príjemný hlas 2021.

Program

Priamy prenos galavečera Miss Slovensko 2021 odvysiela 7. augusta TV JOJ, ktorá je spoluorganizátorom projektu. Riaditeľ súťaže Miss Slovensko spolu s architektom Michalom Lošonským vymysleli pre tento ročník netradičnú scénu, v ktorej bude zakomponovaný aj bazén. Práve z neho predstaví svoju najnovšiu skladbu Tanec slovenská speváčka Martina Schindlerová, finalistky budú ďalej na scéne sprevádzať KRS Movement a vystúpi aj speváčka Emma Drobná a na záver slovenský raper Ego

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu