Francúzska lekcia. Letná šteklivá romanca

0
330
Francúzska lekcia

Jachta na riviére. Príťažlivý miliardár. Práca snov. A jediné pravidlo… Nezačať si nič so šéfom. Lenže pravidlá sú na to, aby sa občas porušovali…

Svieža letná romanca s troškou erotiky a navyše na jachte na Francúzskej riviére. No povedzte – už len predstava je super. A presne taký je aj oddychový príbeh Francúzska lekcia.

Mladej architektke Josie sa zo dňa na deň obráti život hore nohami: namiesto očakávaného povýšenia v práci dáva výpoveď a v slabej chvíľke prijme ponuku, aby odišla na Francúzsku riviéru strážiť dieťa ovdovenému miliardárovi.

Po impulzívnom odchode sa však dostavia pochybnosti. Ako sa má starať o dieťa, keď s tým nemá žiadne skúsenosti? A prečo jej nikto nepovedal, že sa bude o dievčatko starať na jachte – veď lode odjakživa neznáša! A hlavne – čo si má počať, keď ju jej šéf neskutočne priťahuje, ale podľa zmluvy si s ním v žiadnom prípade nesmie nič začať?

Úspešný podnikateľ Xavier, ktorý nadovšetko miluje svoju desaťročnú dcérku Dauphine, si s novou pestúnkou tiež nevie dať rady. Dlho si myslel, že do svojho zlomeného srdca už žiadnu ženu nevpustí. Prečo by mal riskovať, že sa opäť trpko sklame, aj keď po nej prahne spaľujúcou túžbou? Nebude lepšie poslať ju čo najskôr preč?

Francúzska lekcia

Francúzska lekcia má všetko, čo čakáte od sviežej letnej oddychovky. Romantika, iskrenie medzi hlavnými hrdinami, vtip i emócie, pekné myšlienky a nádherné prostredie Stredozemného mora.
Sympatické postavy, cestovanie po francúzskom pobreží, kulinárske špeciality a celkovo tá prázdninová atmosféra robia z knihy dokonalý relax. Vypnite, hoďte starosti za hlavu a ponorte sa do vôd Stredozemného mora. Odpočiňte si a užite romantický príbeh, ktorý vás pohladí po duši.

Naša láska bola… jednoducho neskutočná. Všetci nad nami krútili hlavami. No pre nás dvoch neexistovalo nič dôležitejšie. Naplno som si to uvedomila, keď vyhlásil, že sa pokojne odsťahuje, opustí rodinu, priateľov, prácu, mesto, kde vyrastal. Všetko. Len aby mohol byť so mnou, pretože som práve dostala stáž v Londýne, ktorá pre mňa veľa znamenala…

Natasha Boyd (píše tiež romány ako Tasha Boyd) je najpredávanejšia a oceňovaná autorka historickej a súčasnej romantickej literatúry v USA Today. Jej historický román Indigové dievča bol ocenený Združením nezávislých kníhkupcov OKRA PICK.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu