Možno aj vy máte taký letný rituál: posedieť si podvečer po práci v tichu záhrady, terasy či na balkóne. Letné večery lákajú tráviť čas vonku, nie v interiéri. Aby to bolo možné a príjemné aj po zotmení, je vhodné využiť rôzne vonkajšie osvetlenie ako sú napríklad stolové lampy, svietidlá upevnené na stene, rôzne záhradné lampy či prenosné svetelné reťaze najrozličnejších tvarov, ktorými si poľahky vytvoríte romantické prostredie

Vybrať si vhodné vonkajšie osvetlenie domu a záhrady je dôležité, pretože správne zvolené svietidlá dotvárajú celkový vzhľad domu, ale najmä poskytujú svoju úžitkovú hodnotu v podobe vhodného osvetlenia práve tam, kde je to potrebné. Keďže je to investícia aj na niekoľko rokov, netreba vyberať a kupovať bez rozmyslu. Podľa Vlastimila Beránka zo spoločnosti EGLO sa v prvom rade oplatí zamyslieť nad tým, čo by sme chceli osvetlením dosiahnuť. Chcete lampami získať svetlo napríklad na terase či záhradnom chodníku, osvetliť zaujímavý objekt v záhrade, vystrašiť prípadných zlodejov alebo dopriať si tlmené osvetlenie okolo celého domu? Ak si ujasníte funkčnosť svietidla, je už len na vašom vkuse, aký dizajn svietidiel si zvolíte. 

Spoločnosť EGLO je najväčší svetový výrobca svietidiel pre domácnosť, takže si v jeho ponuke určite nájdete lampy podľa svojho vkusu. S výberom vám ochotne pomôže aj školený personál v 3 showroomoch na Slovensku – v Bratislave, Seredi a Lemešanoch.  

Viac informácii záujemcovia nájdu na www.eglo.sk

Foto: EGLO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu