Galaktické vedomie: Kniha nádeje od Moniky Jakubeczovej práve prichádza k svojim čitateľom

0
967
Galaktické vedomie Monika Jakubeczová

Monika Jakubeczová patrí medzi známe a úspešné slovenské spisovateľky v oblasti anjelskej a ezoterickej literatúry. Hoci vyštudovala chemicko-technologickú fakultu v Bratislave, po narodení syna sa už do laboratórií nevrátila. Niekoľko rokov pracovala vo finančnej oblasti,  neskôr riaditeľskú pozíciu v banke vymenila za podnikateľský život. Realizovala internetové obchody, vydala desať meditačných cédečiek a dodnes radí podnikateľom, ako byť úspešný na internete.

V súčasnosti podniká, koučuje, záujemcom pomáha terapiami, odovzdáva odkazy anjelov a organizuje rôzne meditačné stretnutia, pričom si dokázala udržať zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom. Prvotinou Moniky Jakubeczovej bola autobiografická kniha Prebudili ma anjeli (Ikar 2013). Po napísaní druhého, veľmi úspešného, románu s duchovnou tematikou s názvom Kozmická Láska (Ikar 2019) teraz  prichádza s novinkou Galaktické vedomie: Kniha nádeje, ktorá voľne nadväzuje na predchádzajúci román.

Najdôležitejším odkazom románu Galaktické vedomie, ktorý vychádza v Ikare pod značkou Ajna, je ukázať reálny svet ľudí, žijúcich svoju multidimenzionalitu v 3D prostredí. Hlavnej hrdinke sa zrúti celý svet a postupne prechádza obrovskou transformáciou duše. Príbeh je vsadený do obdobia celosvetovej pandémie. V procese osobného vzostupu hrdinke pomáhajú ľudia, ktorí jej postupne prichádzajú do cesty a svojím vzorom ukazujú smer, kadiaľ kráčať k šťastnému a naplnenému životu. Prostredníctvom reálnych životov ľudí žijúcich na Slovensku v rokoch 2020 a 2021, v čase vzostupu planéty Zem, môže čitateľ vidieť nielen to, ako sa žije s 5D vedomím, ale nepriamo prijímať i cenné rady a postupy pre osobné prebudenie do svojho multidimenzionálneho vedomia.

Galaktické vedomie oslovuje široké spektrum duchovných čitateľov, ktorí sa okrem iného zaujímajú aj o vlastný kozmický pôvod. Autorka bestsellerov anjelských kníh, ktorej sa pred rokmi otvorili vlastné galaktické spomienky, vložila do príbehu aj svoje vlastné skúsenosti, zasvätenia a zážitky z vyšších sfér.

Text a foto: Ikar

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu