Himalyo je späť s novými produktmi a nadväzuje na svoj jedinečný 100% GOJI džús

Úspešná značka Himalyo prináša na trh 6 unikátnych a čisto prírodných bio produktov. Teraz máte skvelú šancu vyskúšať výrobky z rakytníka tibetského, ktorý je neoceniteľným pomocníkom pri budovaní imunity, pri hojení a regenerácii, aj z kustovnice čínskej, ktorá dodá vášmu telu vitalitu, dlhovekosť a krásu. Po úspechu GOJI ORIGINAL 100% Juice BIO teraz Himalyo rozširuje svoje portfólio okrem iného o vegánske kapsule a unikátne oleje. Najväčšou novinkou je však kompletný rad výrobkov z pôvodnej odrody rakytníka.

Rakytníkový aj goji rad Himalyo predstavuje svetovú špičku a ponúka revolučné produkty založené na unikátnom pôvode použitých plodov a kvalite ich spracovania. Výnimočná sila produktov Himalyo spočíva v energii, ktorú tradične spracované plody načerpali z čistej prírody vysokohorských oblastí Tibetu a provincie Ningxia, kde sa nachádzajú unikátne rastlinné druhy, ktorých vlastnosti a charakter sú jedinečné.

Nové portfólio Himalyo uspokojuje široké spektrum potrieb. Výrobky sa dobre kombinujú a sú vhodné pre celú rodinu.

GOJI ORIGINAL Juice 100% BIO sa lisuje za studena z ručne zbieraných plodov kustovnice čínskej rastúcej v čistej himalájskej prírode. Náročné vysokohorské klimatické podmienky rastlinám prepožičiavajú unikátnu koncentráciu nutrične hodnotných látok. GOJI ORIGINAL Juice 100% BIO vás poteší svojou nezameniteľnou farbou a prémiovou chuťou a vôňou. Pokiaľ ho navyše doplníte za studena lisovaným olejom GOJI Seed Oil BIO, na ktorého 1 kvapku je potreba až 30 plodov kustovnice, účinky džúsu ešte znásobíte a budete sa cítiť doslova nabitý energiou. GOJI ORIGINAL Juice BIO je vhodný pre celú rodinu, môžu ho konzumovať aj deti od 3 rokov.
GOJI ORIGINAL Juice 100% BIO
750 ml / 16,28 €

Darujte zdravie z prírody

Hľadáte originálny vianočný darček alebo práve pátrate po tom, ako s prichádzajúcim jesenným a zimným sychravým počasím posilniť imunitu, alebo chcete pomôcť s regeneráciou celého tela ? Všetko nájdete v GOJI ORIGINAL 100% Juice BIO alebo v RAKYTNÍK Caps BIO od značky Himalyo. Všetky produkty Himalyo sú vďaka unikátne čistému spracovaniu v raw kvalite (teda spracované za studena), bez lepku a bez akýchkoľvek živočíšnych zložiek. Jednoducho len čistá príroda.

Goji, červený elixír mladosti, krásy a zdravia

Kustovnica čínska je opadavý ker, ktorý sa už od 7. storočia pestuje pre svoje liečivé vlastnosti. Nie nadarmo patria plody kustovnice – goji – a jej kôra do čínskeho liekopisu. Plody kustovnice sa dajú konzumovať čerstvé, u nás ich zakúpite ako GOJI sušené plody BIO, vylisovaný džús GOJI ORIGINAL 100% Juice BIO alebo ako za studena lisovaný olej GOJI Seed Oil BIO. Pravidelná konzumácia goji výrazne podporuje vitalitu a dodá Vám energiu na celý deň. Plody totiž obsahujú veľké množstvo antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. To z nich robí tzv. „anti-aging“ (doslovne preložené proti starnúci) produkt. Okrem spomínaných antioxidantov je kustovnica hotová vitamínová bomba. Obsahuje veľké množstvo karotenoidov, vitamínov C a E, rôzne alkaloidy, 18 druhov aminokyselín, 21 minerálov a rad ďalších zdraviu prospešných látok.

Rakytník obsahuje 25x viac vitamínu C než pomaranče

Rakytníková šťava a olej dokážu vďaka unikátnemu obsahu hodnotných mikronutrientov poriadne nabudiť psychicky i fyzicky vyčerpaný organizmus, hodia sa ako prevencia chorôb aj ako posilňovač v čase rekonvalescencie. Jeho vysoký obsah vitamínu C (obsahuje ho až 25x viac než pomaranče) mu prepožičiava prezývku citrónovník severu. Okrem vitamínu C v ňom nájdete aj rutín, ktorý bráni rozkladu tohto, pre imunitu tak dôležitého, vitamínu. Práve vďaka rutínu si rakytník zachováva svoje úžasné vlastnosti aj po usušení a je vhodný aj na tepelné spracovanie. Okrem „céčka“ v rakytníku himalájskom nájdete aj vitamíny A, B, E, F, D a K. V rakytníkovom oleji sú aj esenciálne mastné kyseliny, polynenasýtené omega-3 a 6 a mononenasýtené omega-7 a 9. Znižujú riziko ochorenia srdca a ciev, zlepšujú mozgové funkcie a v neposlednom rade urýchľujú hojenie a regeneráciu pleti napr. pri popáleninách a v kombinácii s ďalšími látkami tiež chránia proti UV žiareniu.

Rakytník sa dnes pestuje aj v slovenských záhradách. Množstvo užitočných látok v ňom je ale neporovnateľné oproti tomu, koľko ich obsahuje rakytník rastúci v panensky čistej prírode Himalájí – ako ten, ktorý nájdete v produktoch značky Himalyo. Plody sa v náročných podmienkach zbierajú ručne a priamo v mieste zberu sa spracovávajú formou studeného sušenia. Vďaka tomu si môžu uchovať všetky hodnotné látky v celom spektre. Až v zapečatených obaloch pokračujú k finálnemu spracovaniu, kde sa plnia do prírodných vegánskych kapsúl RAKYTNÍK Caps BIO. Rakytníkové produkty Himalyo sú výhradne zo za studena spracovaného rakytníka, takže spĺňajú podmienky označenia raw.

RAKYTNÍK Caps BIO

60 kapsúl / 11,49 €

foto: Himalyo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu