Na Slovensko sa presťahovala pred 6-mi rokmi a jej manžel je polovičný Slovák a polovičný Holanďan. Majiteľka Najat Bakkal chcela priniesť na Slovensko prvotriedne služby v oblasti odstraňovania chĺpkov. Metódy, ktoré si zvolila sú najlepšie na trhu a môžu si z nich vybrať aj dámy aj páni. K tomu nechýba milý a vzdelaný personál, ktorý vždy vie podariť.

Prečo ste sa rozhodli pre otvorenie salónu?
Ja osobne som mala problém s chĺpkami a chcela som otvoriť priestor v Bratislave, ktorý bude poskytovať klientkám najvyšší servis. Taktiež som dbala na to, aby vyzeral salón vizuálne dobre. Ja sama som si prešla rôznymi salónmi, ale nikdy som nebola úplne spokojná stým, čo ponúkali.

V ponuke máte depiláciu laserom, voskom a elektrickou ihlou, farbenie obočia hennou a lash lifting. Máte v pláne pridať aj ďalšiu službu?
My sa špecializujeme najmä na chĺpky a chceme ponechať náš sortiment nezmenený. Nechceme zbytočne pridávať skrášlovacie procedúry, v ktorých nie sme až takí dobrí. Chceme byť expertmi v oblasti odstraňovania chĺpkov. Samozrejme sa snažíme pridať aj novinky a ísť s dobou, ako sme napríklad pridali lash lifting do našej ponuky.

Salón Hairless sa nachádza v Bratislave na Tomašíkovej ulici a ponúka naozaj širokú škálu služieb. Dámy aj páni si môžu zvoliť spôsob odstránenia chĺpkov, ktorý im najviac vyhovuje. Na výber je klasická depilácia voskom, alebo permanentné odstránenie neželaných chĺpkov. Epilácia ihlou je bezpečná a efektívna metóda, ktorá je vhodná pri rôznych typoch chĺpkov a pleti. Je to zároveň skvelý doplnok k laserovej epilácii. Využíva sa pritom elektrický prúd, preto sa tento postup nazýva aj elektolýza.

Laserová epilácia je pohodlná cesta k trvalo hladkej pokožke. Je šetrná a bezbolestná, takže ju ocenia najmä ženy. Pri ošetrovaní sa dá zamerať na ktorúkoľvek oblasť tela. Vďaka profesionálnym službám v salóne sa dostanete k ideálnemu riešeniu, ktorý bude najlepším jednak pre vašu pokožku, ale aj pre vašu peňaženku.

foto: Hairless.sk / redakcia WM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu