Igor Kmeťo ml. sa spojil so známou slovenskou dizajnérkou. Pozrite sa, čo z toho vzniklo

0
1587

Nový klip Igora Kmeťa mladšieho je v rómskom jazyku, ale spevák prezradil, že v nej spieva o tom, že je ako biely kôň, cvála slobodne životom, ktorý miluje.

Práve preto vyzýva aj ostatných ľudí, aby sa pridali k nemu, spolu tancovali a užívali si život. Skladba vznikla ešte minulý rok v máji a teraz si ju môžu vypočuť aj fanúšikovia.

Igor oslovil známu slovenskú návrhárku

Spevák chcel, aby vo videoklipe mal na sebe jedinečnú košeľu, ktorá bola navrhnutá pre neho. Preto oslovil šikovnú slovenskú návrhárku Janku Ješkovú, ktorá tvorí pod značkou Jenny Jeshko.

„Keď ma Igor oslovil s tým, že ho mám obliecť do jeho nového klipu, hneď som v tom mala jasno. Klasická čierna košeľa je vždy dobrou voľbou. Navrhla som mu ju vo flamenco štýle, preto má volániky spredu. Nemohli chýbať ani výrazne kvetinové motívy a farby, ktoré sú pre túto komunitu typické,“ povedala Janka.

„Som strašne rád, že som spoznal Jenny a že mi ušila takúto krásnu košeľu. Každý v mojom okolí ju len chváli. Práve preto sme sa s ňou dohodli, že naša spolupráca týmto nekončí a uvedieme na trh spoločnú kolekciu, ktorá bude inšpirovaná práve mojou košeľou, “ prezradil Igor.

Pozrite si aj profil Jenny Jeshko na FB.

Nová kolekcia Jenny Jeshko bude inšpirovaná práve košeľou z videoklipu

Kreativita Janky sa nezaprie. Košeľa, ktorú navrhla pre známeho speváka, ju inšpirovala k novej kolekcii. Tá bude už čoskoro k dispozícii aj pre verejnosť a bude ako pre mužov, aj pre ženy a deti. Pánska košeľa bude len na objednávky a každá jedna bude unikátna. Janka plánuje ušiť aj kombináciu košeli a teplákov, ktorá sa bude niesť v športovo-elegantnom štýle. Samozrejme nezabúda ani na prichádzajúce leto, preto budú v kolekcii aj nádherné kvietkované šaty, ktoré ocení každá dáma.

zdroj: YouTube /Jenny Jeshko

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu