JAR V STARBUCKS BUDE SKUTOČNE ZELENÁ

0
1188

Marec priniesol do Starbucks závan jari a s ním aj novú ponuku, ktorá bude v tomto roku zelenšia, ako kedykoľvek predtým. Okrem výnimočných nápojov na báze čaju matcha, si vo svojej obľúbenej kaviarni budete môcť vychutnať aj vegánske alternatívy svojich obľúbených nápojov alebo sa potešiť širokou ponukou šálok, fliaš či tumblerov.

Ak náhodou nepoznáte jedinečný zelený čaj matcha, počas tejto jari je ten najlepší čas ho ochutnať. Tradičný japonský nápoj matcha prekvapí nielen netradičnou farbou, ale aj jedinečnou chuťou. Chuť tohto nápoja je špecifická, ale vynikajúco kombinovateľná s mliekom, mliečnymi alternatívami a sirupmi.

V Starbucks si tento jedinečný zelený čaj, ktorý vás hneď na prvý pohľad ohúri svojou sýtou smaragdovou farbou môžete vychutnať podobe Matcha Lemonade, ktorá v sebe spája mikromletý zelený čaj matcha v kombinácii s osviežujúcou limonádou. Výsledkom je osviežujúco sladký a lahodný nápoj, ktorý má žiarivý zelený odtieň. Ak dávate prednosť jemnej chuti, odporúčame siahnuť po Matcha Green Tea Latte, ktoré Vám v Starbucks pripravia v horúcej aj ľadovej verzii. Tento krémový, jemne sladký nápoj očarí vaše zmysly. Doplnená o váš obľúbený sirup sa stane vašim favoritom a nebudete veriť, že zelená môže chutiť tak dobre.

Svoje Matcha Green Tea Latte si môžete nechať pripraviť aj s niektorou z ponúkaných mliečnych alternatív a vytvoriť si tak chutný a navyše úplne vegánsky nápoj. Mliečne alternatívy majú svojich fanúšikov nielen medzi tými, ktorí majú zo zdravotných dôvodov špecifické požiadavky, ale potešia tiež tých, ktorí hľadajú rastlinnú alternatívu svojich obľúbených nápojov. Sú nielen ľahšie stráviteľné, ale svojou špecifickou chuťou dokážu dotvoriť jedinečný zážitok z kávového nápoja. V Starbucks si môžete svoju obľúbenú kávu vychutnať hneď s niektorou zo štyroch mliečnych alternatív – sójovým, mandľovým, kokosovým či ovseným nápojom.

Starbucks sa sfarbuje na zeleno aj v prípade ochrany životného prostredia a pomôcť môžete aj vy. Ak si svoj nápoj necháte pripraviť do vlastného hrnčeka alebo tumblera, ušetríte 0,30 € z ceny nápoja a tiež prispejete k menšej záťaži prírody. Ak ešte nemáte svoj tumbler alebo cold cup, určite si vyberiete z aktuálnej ponuky v Starbucks, v ktorej nájdete dizajnové šálky a termosky, znovupoužiteľné poháre ale aj fľaše, ktoré udržia teplotu vášho nápoja, či už sa chcete zahriať alebo osviežiť. Užite si príchod jari v Starbucks a oslávte ho so zelenými novinkami!

Jarnou novinkou v Starbucks je aj predstavenie jedinečného SECRET MENU.

Po celom svete sú kaviarne Starbucks známa aj vďaky takzvanému „secret menu“. Pod ním sa skrývajú jedinečné nápoje, ktoré nenájdete v oficiálnej ponuke, ale baristi ich zákazníkom na vyžádanie radi pripravia. Do 2. mája si zákazníci môžu vychutnať jedinečný nápoj z „tajnej ponuky“ – Jasmine Matcha Tea Latte. Tento nápoj v sebe ukrýva kombináciu jasmínového čaju, čaju matcha, mlieka a vanilkového sirupu s toppingom z malinovej peny. Je dostupný v horúcom aj ľadovom variante. 

Secret menu v podobe Jasmine Matcha Tea Latteje dostupné vo všetkých kaviarňach Starbucks na Slovensku. 

Príďte ho tiež ochutnať! 

foto: Starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu