Exkluzívna vôňa TTA THE MOMENT bola vytvorená na zvečnenie okamihu! Spoznal ju aj Karlov most, vďaka milencom, ktorí ním prechádzali. Uchovajte si aj vy svoje výnimočné okamihy navždy s novým radom TTA.

Spoločnosť Avon, jednotka medzi parfumérskymi spoločnosťami, opäť prichádza s jedinečnou vôňou, ktorá ovládne tohtoročný vianočný trh. Vlastne nie s jednou, ale hneď s dvoma – TTA THE MOMENT pre neho a pre ňu sú jedinečné parfémy, za ktorých vývojom stojí známe partnerské duo Olivier Cresp a Sebastien Cresp, na ktorých talent sa už roky spoliehajú značky ako Yves Saint Laurent, Dior, Dolce and Gabbana či Nina Ricci. Táto dvojica parfumérov stojí aj za mnohými vôňami z rodiny TTA, vrátane pôvodnej Today Tomorrow Always, ktorú navrhli pred takmer 20 rokmi.

V novej modernej verzii príbehu lásky, Today Tomorrow Always The Moment, spájajú obe vône spoločné srdce tak, ako to u zamilovaných párov zvyčajne býva. Srdcom TTA THE MOMENT prúdi horko sladký neroli, čiže pomarančový kvet.

V dvoch vôňach – pre ňu a pre neho – sa používa mimoriadne drahý a koncentrovaný olej neroli, ktorý bol v stredoveku drahší ako zlato! V dámskej verzii ju majstrovsky dopĺňa krémová magnólia a dlhotrvajúca ambra. Pánska vôňa je obohatená o korenistú levanduľu a akcent dlhotrvajúceho cédru. Cieľom týchto vôní a jedinečného konceptu ich kombinácie bolo uchovať emócie a spomienky – preto sú parfémy TTA THE MOMENT vytvorené z nadčasových ingrediencií, ktoré sú známe svojou schopnosťou evokovať najkrajšie okamihy vášho života.

Prebuďte jej romantickú dušu na Vianoce so setom TTA The Moment for  Him, zabaleným v červenej darčekovej taške. Obsahuje TTA The Moment for Him EDP, 75 ml a Sprchový gél na telo a vlasy, 200 ml. Spolu za 22,90 €.

Darujte svojej láske dokonalý darček pod stromček v červenej darčekovej taštičke. Set TTA The Moment for Her obsahuje: TTA The Moment for Her EDP, 50 ml, TTA The Moment for Her EDP, 10 ml a Telový krém TTA The Moment, 150 ml. Všetko za 23,90 €.

Doprajte si navzájom čarovné Vianoce s darčekmi, ktoré prekonajú vaše očakávania, nie váš rozpočet!

www.avon.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu