Jarný Deň otvorených dverí v trnavskom golfovom areáli už 5. mája

0
155
Deň otvorených dverí v trnavskom golfovom areáli

Trnavskí golfisti pripravili v golfovom areáli v Kamennom Mlyne tradičný jarný Deň otvorených dverí. 5. mája si návštevníci budú môcť vyskúšať golf aj iné športy a prežiť s deťmi príjemnú nedeľu v aktívnom pohybe. Vstup na podujatie je, samozrejme, zdarma. Hosťom podujatia bude Lucia Čermáková, majsterka sveta vo footgolfe.

Na hostí čaká okrem hry golfu aj bohatý sprievodný program v podobe atrakcií, koncertov a tomboly. „Záujemcovia každého veku budú mať k dispozícii našich lektorov a trénerov, s ktorými si vyskúšajú odpaly aj puttovanie, čo je hra na greene s cieľom dostať loptičku do jamky. Oproti minulému roku chystáme ešte viac hudby a zábavy. V tombole bude možné vyhrať auto na víkend s plnou nádržou a tiež rôzne balíčky s autokozmetikou, nakoľko tento ročník organizujeme v spolupráci s predajňou automobilov,“ pozýva Daniela Novotná, event manažérka Golf Trnava.

Deň otvorených dverí v trnavskom golfovom areáli

Organizátori pripravujú aj bohatý športový program. Okrem golfu si návštevníci budú môcť vyskúšať i jeho futbalovú verziu – footgolf. Vzácnou návštevou počas tohto dňa bude Lucia Čermáková, ktorá sa stala v roku 2023 majsterkou sveta vo footgolfe. Svojimi úspechmi významne prispela k popularizácii tohto športu a okrem toho ovládla domáci Slovak Footgolf Open a Slovak Footgolf Tour,“ dodáva Jakub Hrušovský, marketingový manažér.

Pre menšie deti sú pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad nafukovací hrad či detský kútik. Dospelých čaká poradenstvo v oblasti zdravia, môžu si zmerať krvný tlak, percento telesného tuku, obsah vody v tele a takisto aj BMI index.

Nedeľné dopoludnie spríjemnia rôzne hudobné vystúpenia, napríklad pezinská kapela SAYMI, DJ Martin Cehelský a multiinštrumentálna tvorba od Trumpetix.

Viac informácií záujemcovia nájdu na golftrnava.sk a www.regiontrnava.sk.

Deň otvorených dverí v trnavskom golfovom areáli

Pripravila: Viera Tranžíková
Foto: Golf Trnava

Deň otvorených dverí v trnavskom golfovom areáli

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu