Festival Balaton Sound oznamuje neuveriteľnú druhú vlnu medzinárodne uznávaných DJov vrátane Carla Coxa, Charlotte de Witte, Tiësta, Adama Beyera, ANNA a ďalších, ktorí sa pripájajú k už tak hviezdnemu line upu v ktorom je Armin Van Buuren, Joel Corry, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike mnohí ďalší. Vydanie Balaton Soundu pre rok 2023 bude obsahovať rôznorodejší line up, ktorý predstaví širokú škálu elektronickej hudby a prinesie tie najlepšie mená z každého žánru na slnečné brehy jazera Balaton v Maďarsku.

V roku 2023 bude hlavné pódium naďalej hostiť rotáciu EDM DJs vrátane nového headlinera a „krstného otca“ tanečnej hudby Tiësta, ktorý je už desaťročia na čele najlepších svetových DJov. Ďalšie neuveriteľné mená, ktoré boli práve oznámené na hlavnom pódiu, sú holandské duo Blasterjaxx a deep house majster Regard, ktorí sa pripájajú k Arminovi Van Buurenovi, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell a KSHMR.

Fanúšikovia undergroundovej elektronickej hudobnej scény si užijú nabitý program naprieč pódiami, vrátane BmyLake, kde od 90 rokov nepasovaný kráľ elektronickej hudby Carl Cox, prinesie svoje legendárne umenie mixu spolu s č. 1 DJ Mag  pre rok 2022, Charlotte de Witte. Medzi ďalšie klasické superhviezdy tohto žánru patria Joseph Capriati, kyjevské DJské duo Artbat, hviezda DJ Mag Top 100 Adam Beyer a brazílska tanečná veľmoc ANNA.

Nový stage Dreher Soundclash bude obsahovať špeciálne denné vystúpenia po skončení umelcov na hlavnom stagy, čím sprostredkuje ešte intenzívnejší rave zážitok, na ktorom sa budú podieľať značky ako Claptonov Masquerade, Q-dance, Rave Culture a Next Level.. 

Anna Filutás, Balaton Sound Projektový manager: „Vlaňajším návratom sme uzavreli ‚éru covidu‘ a užili sme si, že sme konečne sme si to spolu poriadne užili. Rok 2023 odštartuje novú éru Balaton Soundu s bohatým a rozmanitým hudobným programom, pódiami a dennými aktivitami. Sme radi, že naše reputácia naďalej rastie vďaka line upu pre rok 2023, ktorá obsahuje takmer 20 mien zo zoznamu 100 najlepších Djov sveta.

Balaton Sound ponúka bezkonkurenčný VIP zážitok vďaka Beach klubu, exkluzívnymi reštauráciami a exluzívnymi show, vďaka čomu je toto podujatie jednou z obľúbených európskych festivalových destinácií. Návštevníci festivalu môžu zažiť predstavenia z rôznych pouličných divadiel, módne prehliadky a sériu relaxačných aktivít.

Celý lineup A-Z

Adam Beyer

Agents of Time

Alle Farben

Amémé

Anfisa Letyago

ANNA

Argy

Artbat

AXMO

Armin Van Buuren

Blasterjaxx
Carl Cox

Cera Khin

Charlie Sparks

Charlotte de Witte

Claptone

Clara Cuvé

Coeus

Dimension DJ set

Dimitri Vegas & Like Mike

Don Diablo
Dubfire

Dubvision

Enrico Sangiuliano

Ferreck Dawn

Fred Lenix

Giolì & Assia live

Goodboys

Hardwell

Indira Paganotto

Joel Corry

Joris Voorn

Joseph Capriati

Justus

KSHMR

Kungs

Layla Benitez

Ofenbach

Matroda

Olly James

Pan-Pot

Parfait

Philipp Straub

Ran-D

Rebelion

Regard

Riton

Sam Paganini

Satori live

Sébastien Léger
Sefa

Sound Rush

Sub Zero Project 

Sullivan King

Tchami

Tiësto

Tinlicker live

TNT

Regard

W&W

Will Sparks

Villain

Vini Vici

Yves V

Ceny lístkov:

4-dňový lístok od 219 €, ponuka VIP 369 €

3-dňový lístok od 185 €, ponuka VIP 310 €

Denné vstupenky od 69 €, ponuka VIP 159 €

Balaton Sound 2023 sa bude konať pri jazere Balaton v Maďarsku od 28. júna do 1. júla. Pre viac informácií navštívte www.balatonsound.com.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu