Jedinečná kolekcia svadobných plaviek

Značka Relleciga uviedla novú kolekciu na BMD 2018.

Zažili ste už niekedy kolekciu svadobných plaviek? Obľúbená značka Relleciga uviedla na trh novučičkú kolekciu počas Bratislavských módnych dní. Opísať by sme to vedeli troma slovami: nežné, zvodné a sexi. Taká je kolekcia plaviek s názvom Relleciga Ceremony, ktorá bola inšpirovaná najkrajším dňom v živote ženy – svadbou. Počas slávnostnej premiéry vyrazila dych všetkým návštevníkom BMD. Nádherné “nevesty” predviedli na móle jedinečné dizajny, ktoré sú skutočným skvostom medzi plavkami.

Medzi modelkami, ktoré predvádzali svadobné plavky môžme spomenúť riaditeľku Miss Slovensko Karolínu Chomistekovú. Medzi nevestami nechýbala napríklad bývalá Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, prvá Vicemiss Universe 2016 Karolína Miková či Lucia Mokráňová. Špeciálnym výberom modeliek tak ukázali, že ich plavky sadnú na každú postavu ako uliate.

Biela metalická látka spojená s jemnou čipkou, nežnými volánmi či kvetinkami pripomína jemnosť a krásu nevesty, ktorá sa v mene lásky stáva manželkou svojho vyvoleného. Obľúbené klasické trojuholníkové bikiny sú doplnené o nové, moderné dizajny. Čipkované bralety, bandeau s volánmi či nohavičky s vysokým pásom sú hitom tejto sezóny. Staviť však môžete aj na luxusné monokiny, ktorými zaujmete na prvý pohľad.

“Túto kolekciu sme pripravovali v priebehu posledných 3 rokov a obsahuje viac ako 20 dizajnov. Kolekciu svadobných plaviek Ceremony sme vytvorili hlavne z dôrazom na pohodlnosť a strihovú rozmanitosť. Biele plavky nemusia byť nudné, keď sa skombinujú so správnymi doplnkami. Každá nevesta cíti počas svadobného dňa výnimočne najmä kvôli krásnym bielym šatám. Náš zámer bol vytvoriť podobne krásne plavky, v ktorých sa bude cítiť výnimočne aj napríklad počas svadobnej cesty.” hovorí riaditeľ značky RELLECIGA, Marián Glett.

Celkovým stajlingom tvorcivia poukázali na fakt, že aj nežnosť môže byť sexi. Romantické vlny dokonale zvýraznili jemnosť kolekcie, ktorú dizajnéri podčiarkli výraznými šperkami, tradičnými závojmi či svadobnými kyticami zo živých ruží. Podväzkové pásy, samodržiace pančuchy či moderné chokery zas zvýraznili ladné krivky. Kolekcia svadobných plaviek Relleciga Ceremony je oslavou ženskosti, krásy a tajomnej intimity. Každá žena sa môže stať krásnou “nevestou” a vďaka plavkám teraz dokonca kedykoľvek, či už na dovolenke, kde môžu prebehnúť napríklad zásnuby alebo počas svadobnej cesty.

Klauia Fiolová zdroj@Relleciga

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu