Kaderník roku 2019: Nominácie sú známe, hlasovať môžete aj vy

0
1567

Víťaza prestížnej súťaže Czech & Slovak Hairdressing Awards bude okrem odbornej poroty vyberať aj verejnosť. Niektoré účesy sú naozaj odvážne!
Šancu získať titul Kaderník roku má 25 kaderníkov nominovaných v kategóriách Dámsky komerčný účes a Pánsky komerčný účes. Finalistov tejto medzinárodne uznávanej súťaže vyberala odborná porota, v ktorej sedeli zvučné mená ako napríklad Filip Vaněk, Pavlína Němcová, Ivana Mentlová, ako aj zahraniční kaderníci Hakan Alacali z Holandska, Dylan Britain z Veľkej Británie, Tatiana Nitchenko z Ruska a Anna Kulec Karampotis z Poľska. Cenu tlače ČR a Cenu tlače SR udeľovala novinárska porota.


„V portfóliu súťažiacich sa objavujú štandardne skvelé mená už známych kaderníkov a kaderníckych salónov, ale sme veľmi radi aj za veľkú účasť nových mien v tejto súťaži. Kolekcie, ktoré v tomto ročníku súťažia, majú vysokú kvalitu, úplne porovnateľnú so zahraničím, čo potvrdzujú slová našich medzinárodných porotcov,“ hovorí Martina Slámová, PPS Manažérka Schwarzkopf Professional a zároveň organizátorka súťaže 
Okrem odborníkov však môže súťažné účesy talentovaných kaderníkov hodnotiť aj laická verejnosť. Veď práve v móde, kam patrí aj účesová tvorba, sú medzi „bežnými ľuďmi“ a odborníkmi najväčšie názorové rozdiely. O cene verejnosti môžete rozhodovať od 10. septembra do 15. októbra na stránkach www.vasenprovlasy.cz
Výsledky súťaže a meno najlepšieho kaderníka v Českej a Slovenskej republike pre rok 2019 sa dozvieme 16. novembra 2019.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu