Originálny kvetinový box plný krásných kvetín poteší každú mamičku

0
753

Nielen oblečenie a dizajn, ale i viazanie kytíc a ich celková úprava neustále podliehajú novým trendom. V súčasnosti sú takou veľkou vychytávkou kvetinové boxy – flower box, s krásne naaranžovanými živými kvetmi.

Ide o špeciálne kvetinové škatule, v ktorých sú vkusne upravené živé kvety, ktoré vydržia dlho čerstvé. Stačí im každý druhý/tretí deň doliať trochu studenej vody cez stredovú časť boxu.

Donáška voňavých prekvapení

Obľúbené – a aj praktické – kvetinové boxy plný krásnych, čerstvých kvetov podľa vlastného výberu. Doručia Vám ho na určitý deň a adresu. Prídu načas a celkom svieže. Stačí si na stránke vybrať z ponuky, alebo si uplatniť aj vlastnú predstavu o kytici napríklad k narodeninám, meninám, na návštevu babičky, na vyjadrenie náklonnosti priateľke či na inú milú príležitosť. Prekážkou nie je ani to, ak bývate ďaleko od blízkeho, ktorého chcete kvetmi potešiť. Spoločnosť Galéria kvetín realizuje donášku voňavého prekvapenia hocikde na Slovensku. Hoci má Galéria kvetín na svojej stránke na výber základnú celoročnú ponuku kvetín, ktoré sú vždy k dispozícii, pravidelne ju dopĺňa a obmieňa aj o sezónne kvety. Napríklad v aktuálnej jarnej ponuke, samozrejme, kraľujú úžasné tulipány všetkých farieb. 

Potešte svoju mamičku

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok si Deň matiek pripomenieme v nedeľu 9. mája. Dieťa v každom veku, či má 5 alebo 50 rokov, sa v tento deň snaží poďakovať a prejaviť svojej mamičke kvetmi lásku i vďačnosť, povedať, čo pre nás znamenajú, ako ich máme radi a ako nám na nich záleží.

Aj keď je tento výnimočný deň až o dva týždne, iste už teraz vám príde vhod informácia o novinke – kvetinových boxoch. Prostredníctvom spoločnosti Galérie kvetín si môžete načas zadovážiť pre svoju mamu najkrajšiu kyticu na svete. Navyše takú, ktorá vydrží čerstvá neobvykle dlho.

Oceníte spoľahlivé služby

Ak si zvyknete využívať spoľahlivé a rýchle služby Galérie kvetín, môžete sa na ňu s dôverou obrátiť aj v prípade, ak vás zaskočí nečakaný odchod blízkeho človeka. Spoľahlivo vám pripravia pekný smútočný veniec podľa vášho želania zo živých alebo umelých kvetov na dôstojnú poslednú rozlúčku. Poskytujú k nemu aj kompletné služby: okrem smútočných vencov na hroby podľa požiadaviek klienta, ozdobne vypíšu smútočný text na stuhu a ak treba dokážu ho v Bratislave spoľahlivo doniesť až na pohreb. Spoločnosť Galéria kvetín si zakladá na kvalitných, rýchlych a spoľahlivých donáškach čerstvých, pekne upravených kvetín. Medzi jej mimoriadne obľúbené služby patrí aj expresná donáška voňavých prekvapení – do jednej/dvoch hodín od zadania objednávky. Uznáte, že v uponáhľaných dňoch, keď nič nestíhame, ide o mimoriadne potrebnú službu…

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu