Kinley: Svet je plný chutí

0
1415

Menej sladká, jemne horkastá a perfektná do ruky. Taká je limonáda Kinley v jedinečných dizajnových plechovkách inšpirovaných vybranými svetovými destináciami.

The Coca-Cola Company predstavuje vo svojej letnej kampani Svet je plný chutí nealkoholické drinky tohto leta. Kinley je perfektnou limonádou pre všetkých dospelých, ktorí preferujú menej sladké a zároveň jemne horkasté nápoje. V praktických 330 ml plechovkách, ktorých dizajn bol inšpirovaný vybranými svetovými destináciami, si môžete vybrať z troch jedinečných príchutí – Tonic Water, Bitter Rose a Ginger Ale.

Počas horúcich letných dní si každý rád vychutná skvelo namiešaný drink či príjemne vychladenú limonádu. Kým gin s tonikom je medzi miešanými koktailmi klasikou, Kinley je perfektnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú osviežiť nealkoholickou alternatívou. Navyše nové 330 ml plechovkové balenie je ideálnym riešením na prípravu menšieho počtu domácich koktailov aj na uhasenie smädu kdekoľvek na cestách.

„Svet je plný chutí, a hoci si to možno neuvedomujeme, naše spomienky sú s nimi pevne spojené,“ komentuje Kateřina Třísková, Brand manažérka značky Kinley v spoločnosti The Coca-Cola Company ČR/SK a dodáva: „Vďaka novým príchutiam našich Kinley limonád sa v priebehu sekundy opäť ocitnete v uliciach Londýna, Buenos Aires či Bangkoku. Nevadí, ak ste danú destináciu nenavštívili, nové Kinley limonády a k nim odporúčané návrhy miešaných drinkov vám atmosféru daného mesta prinesú až k vám domov.“  

Objavte spojené kráľovstvo chutí

Londýn sa môže na prvý pohľad zdať ľahko konzervatívny a nemenný. Málokoho však po jednej návšteve omrzí. Rovnako je to aj s Kinley Tonic Water, perlivou limonádou, ktorú si užijú všetci dospelí, ktorí preferujú menej sladké a jemne horkasté nealkoholické nápoje. S Ginom patrí medzi favoritov letných koktailov. Kinley Tonic Water, klasiku medzi tonikmi, si radi užijete vychladenú kedykoľvek a kdekoľvek.

Objavte ohnivý južanský temperament

Vášnivé a zároveň veľmi nežné a očarujúce. Také je Buenos Aires aj Kinley Bitter Rose nielen pri západe slnka. Kinley Bitter Rose je perfektnou voľbou pre milovníkov jemne sladkých chutí lesného ovocia a len jemne horkého tónu, pretože na rozdiel od Tonic Water je bez chinínu. Vďaka svojej skrytej vášnivosti a nežnej ružovej farbe bude baviť ženy aj mužov.

Objavte thajskú masáž chutí 

Tradícia, farby, tanec, elektrizujúca atmosféra, nekončiace večierky, dávka šialenstva a bezstarostné myšlienky. Toto všetko predstavuje rôznorodý život v Bangkoku, ktorý je mestom Kinley Ginger Ale. Kinley Ginger Ale je perlivá limonáda, ktorá v sebe snúbi výraznú chuť zázvoru s jemne horkými tónmi. Je skvelá na zažehnanie smädu, aj na miešanie domácich koktailov, nech už ste kdekoľvek.

PR TIP: Kinley – Svet je plný chutí

Hľadáte menej sladké osvieženie pre horúce letné dni alebo ideálny nápoj na spestrenie domácich miešaných nápojov? Hľadať už nemusíte! Kinley limonády od The Coca-Cola Company chutia skvelo ako v miešaných drinkoch, tak aj samotne. V praktických 330 ml plechovkách, ktorých dizajn bol inšpirovaný vybranými svetovými destináciami, ich zoženiete v troch jedinečných príchutiach – originálnej Tonic Water, jemne horkosladkej Bitter Rose a výraznej Ginger Ale.

Počas horúcich letných dní si každý rád vychutná perfektne namiešaný drink či príjemne vychladenú limonádu. Nové 330 ml plechovkové balenie Kinley limonád je ideálnym riešením na prípravu menšieho počtu domácich koktailov a na zažehnanie smädu kdekoľvek na cestách.  

Kinley Bianco Rose

Kinley Bitter Rose 12 cl

Cinzano Vermouth Bianco 6 cl  

Guličky hroznového vína 2 ks

Vetvička tyminánu 1 ks

Kinley Whisky Ginger

Kinley Ginger Ale 12 cl

Whisky Macallan 4 cl  

Cappy jablko 2 cl

Limetka 3 ks

Bulldog gin & Tonic

Kinley Tonic 12,5 cl

Bulldog gin 4 cl  

Plátok červeného grepu 1 ks

Citrónová kôra 1 ks

foto: The Coca-Cola Company / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu