Končí sex príchodom dieťaťa? Nedopusťte to!

Stáva sa to pomerne často a rovnako často sa pre to aj rozpadávajú vzťahy.

Deťmi sa všetko mení. Vzťahy, priority, celý život a aj nálady a chute. Napríklad chute na sex. Však nie je čas, dieťa potrebuje prebaliť, nakŕmiť, vyvetrať sa, uspať a dookola to isté. Nejaký čas zožerie aj domácnosť a chuť na prízemnú činnosť, akou je sex, neostáva.

Niekedy sa možno treba premôcť, ale verte, že to prinesie ovocie. Nielen preto, že si to užijete vy, sex je predsa o rozkoši, možno ste zabudli, ale aj váš muž to ocení. Lebo áno, máte stále muža. Skúste do svojho denného (alebo aspoň raz za týždeň) zaradiť tieto veci. Údajne pomáhajú.

Chváľte sa a prejavujte si náklonnosť

Lebo aj keď budete dieťa stískať tak, že ho pomaly zadusíte, lásku a dotyky muža aj tak nenahradia. Rozprávajte sa s ním o tom, či máte nemáte chuť na sex, čo sa zmenilo a čo s tým robiť. A keď máte dobrého muža, ktorý s tým dieťaťom aj pomáha, dajte mu to vedieť. Pravdaže aj on vám. Chváľte sa navzájom a popritom ho môžete aj pobozkať. Možno to skončí sexom…

Choďte spať spolu

Dieťa uložené, zuby umyté, choďte si ľahnúť s ním. Možno sa na seba nevrhnete hneď, ale postupne, možno aj lenivo sa budete po sebe sácať a opäť to môže skončiť sexom…

Plánovanie

Keď sa na seba teda nakoniec nevrhnete ani prvý raz, ani druhý, ani tretí, skúste si to naplánovať. Okúpať dieťa, prebaliť ho, nakŕmiť, dať spať a ísť sexovať. Niekedy je to lepšie, ako čakať, čakať a nedočkať sa. Lebo veď stále niečo iné v tom pláne je. Tak teraz je v pláne sex.

Dieťaťom sa sexuálny život nemusí skončiť. Hoci je pre mnohých možno čudné predvádzať intímnosti, keď vedľa vás slintá vaše klbko radosti, ale zjavne je potrebné naučiť sa s tým žiť. Teda v prípade, že ešte niekedy sex mať chcete.

By Diamond, idnes.cz

Foto: pinterest

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu