Fantastické nápady na darčeky pre malých aj veľkých

Vzrušujúci zimný výpredaj a novinka v centre: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf posilňuje svoje portfólio v oblasti krásy najväčším kozmetickým reťazcom v Európe

Keď sa vonku ochladí a po prvý krát započujete hrať v rádiu pesničku „Last Christmas“, nastáva čas zamyslieť sa nad darčekmi pre rodinu i priateľov. Štýlové kúsky pre neho, elegantné kúsky pre ňu – Ježiško sa môže inšpirovať širokou škálou vianočných ponúk v Designer Outlet Parndorf. A nezabudli sme ani na moderné deti! V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf nakúpite darčeky spomedzi dizajnérskych, lifestylových a luxusných značiek ako Stefanel, Escada, Karl Lagerfeld, Coach, Rituals a Petit Bateau o 30 až 70 % lacnejšie.  

Pre milovníkov krásy máme na začiatok adventu ešte jedno špeciálne prekvapenie. Už od 7. novembra sa ku kozmetickým prevádzkam ako L’Oréal, Parfumerie 7, Pupa Milano a the Body Shop svojou exkluzívnou ponukou pridá aj novootvorený Douglas Store, z čoho sav McArthurGlen Designer Outlet Parndorfveľmi tešíme. Nezáleží na tom, či hľadáte malý alebo veľký darček, pre každého sa nájde ten pravý! V predajni taktiež objavíte najnovšie tipy z oblasti krásy a starostlivosti o pleť.

Kredit: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf– bez licenčných poplatkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu