Na Vianoce sa teší väčšina z nás, na predvianočné upratovanie však len málokto. Ak patríte medzi tých, ktorí chcú mať domácnosť čistú, ale čo najrýchlejšie a s minimálnou námahou, vsaďte na najnovšie tyčové vysávače od značky Bissell. 

Vyzbrojené systémom s prevenciou proti množeniu baktérií a vzniku nepríjemného zápachu, vašu podlahu či koberce vysajú, vytrú aj vysušia za pár minút. Najnovšie vysávače od americkej značky Bissell si poradia aj s tým najväčším neporiadkom a vás tak nezaskočí neporiadok po návštevách, nečistoty od domácich maznáčikov ani odolné škvrny. Veď kto by nemal rád domácnosť bez omrviniek, prachu či zvieracích chlpov povaľujúcich sa na zemi?

Tyčové vysávače Bissell CrossWave Cordless C6 a Bissell CrossWave C3 si poradia nielen s tvrdými povrchmi, ale aj rôznymi kobercami či rohožami. Najviac ich ocenia rodiny s menšími deťmi či majitelia domácich zvieratiek. 

Nestratia sa v žiadnej domácnosti  

V prípade prvého modelu ide o praktickú bezdrôtovú verziu, ktorý po úplnom nabití vydrží  upratovať až 25 minút, a to bez prepájania vysávača z jednej zásuvky do druhej či prehadzovania kábla sem a tam. Keď je váš domov čistý, stačí vysávač vrátiť do stanice, ktorá má nielen nabíjaciu, ale aj samočistiacu funkciu. Vám potom ostáva vysávač už len rozobrať a nechať jeho súčasti poriadne preschnúť. 

Ak bývate vo veľkom dome a byte, oceníte skôr druhý „káblový“ model so samočistiacou funkciou, pri ktorom nie ste limitovaný žiadnym časom.

Skvelou vychytávkou pri oboch vysávačoch sú oddelené nádržky na čistú a špinavú vodu, vďaka čomu povrchy zotierajú vždy tou čerstvou.   

A nemusíte sa obávať ani nepríjemného zápachu – na to je tu systém prevencie zápachu FreshStart. V kefe, filtri aj roztoku pre samočistenie je totiž obsiahnutá antimikrobiálna zložka, ktorá pôsobí proti množeniu baktérií. Vďaka prírodnému roztoku, ktorý je súčasťou balenia, bude váš domov nielen krásne čistý, ale i prevoňaný sviežosťou. 

A vy strávite menej času upratovaním a viac so svojimi blízkymi. A to nielen počas sviatkov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu