Kozmetika URIAGE na Slovensku: Exkluzívne v lekárňach Dr.Max

Najsilnejšia lekárenská značka na slovenskom trhu Dr.Max rozširuje svoje odborné služby a najmä sortiment v oblasti dermokozmetiky, krásy, starostlivosti o pleť a pokožku celého tela. Návštevníkom lekární prinášame exkluzívne novinku v podobe francúzskej kozmetiky URIAGE. Základom tejto medzinárodnej značky je unikátna termálna voda, ktorá vyviera v srdci francúzskych Álp v masíve Belledonne a je stáčaná priamo nad prameňom. Kombinácia termálnej vody a až 23 patentovaných originálnych účinných látok pochádzajúcich z biotechnologického výskumu sú zárukou jedinečných benefitov a starostlivosti, ktoré užívateľom kozmetika URIAGE ponúka.

Exkluzívna novinka v portfóliu lekární Dr.Max vyvíja spoločnosť Laboratoires dermatologiques d’Uriage v spolupráci so špičkovými dermatológmi a farmaceutmi. Všetky produkty sú v súlade s najprísnejšími farmaceutickými štandardmi. Prípravky URIAGE sú hypoalergénne, nekomedónne, bez parabénov a s minimálnym množstvom konzervačných látok tak, aby zodpovedali potrebám i tej najcitlivejšej pokožky. Francúzska kozmetická značka URIAGE má zastúpenie v 80 krajinách sveta a dnes je dostupná už aj na Slovensku.

„Dôveru, ktorú sme od medzinárodnej značky URIAGE dostali, si nesmierne vážime. Byť exkluzívnym partnerom pre slovenský trh vnímame ako príležitosť ďalej rozvíjať a inovovať služby v oblasti starostlivosti a dermoporadenstva pre našich klientov. Na druhej strane je to pre nás veľký záväzok. Veríme, že jedinečné a pestré portfólio kozmetickej novinky v našich lekárňach prispeje k ešte lepšej, na mieru šitej, starostlivosti pre našich pacientov,“ uviedol Andrej Križan, komerčný riaditeľ Dr.Max.

Kozmetika URIAGE, ktorej základom je unikátna termálna voda, je špecializovaná na starostlivosť o citlivú pokožku. Dr.Max aktuálne ponúka návštevníkom lekární 69 kozmetických dermatologických prípravkov v 10 produktových radoch⁽*⁾ zameraných na starostlivosť o pokožku tváre a tela.

Produktový rad AGE PROTECT je zástupca komplexnej starostlivosti na korekciu vrások azároveň ako ideálna ochrana pred vznikom nových.

Produktový rad BARIÉDERM bol vyvinutý na účely reparačnej a izolačnej starostlivosti opokožku. Prípravky tohto radu sú vhodné pre suchú, popraskanú a podráždenú pokožku.

Produktyradu COLD CREAM slúžia pre potreby suchej a citlivej pokožky. Krém chráni pleť apokožku tela pred nepriaznivým vonkajším prostredím, ako je chlad, zima a vietor.

Produktový rad D.S. je určený na starostlivosť o seboroickú pokožku, ktorá trpí lupinami, začervenaním a svrbením. Tento rad je vhodný na tvár, telo, vlasy a vlasovú pokožku.

EAU THERMALE ako zástupca hydratačného kozmetického radu prináša silu termálnej vody URIAGE vo forme krému.

Produkty z radu HYSÉAC zabezpečujú komplexnú starostlivosť špeciálne vyvinutú pre zmiešanú až mastnú pleť, ktorá je citlivá a náchylná na tvorbu akné.

Produktový rad PRURICED GEL bol vyvinutý a je účinný na upokojenie a zmiernenie pocitov svrbenia, brnenia pokožky a na obnovu kožnej bariéry.

Prípravky z produktového radu ROSÉLIANE sú určené pre jemnú, citlivú pleť a pleť so sklonom k začervenaniu.

Produktový rad XÉMOSE je špeciálne vyvinutý pre deti a dospelých, ktorých trápi suchá pokožka alebo pokožka so sklonom k atopickému ekzému.

Prípravky z radu HYGIENE sú určené na šetrné čistenie a odličovanie rôznych typov pleti. Tento rad tiež obsahuje komplex prípravkov na umývanie tváre a pokožky celého tela vo forme gélu, oleja alebo jemného krému, ktoré sa starajú o šetrnú hygienu a zlepšujú komfort pokožky.

Dermoporadenstvo a starostlivosť šité na mieru

S uvedením francúzskej kozmetiky na slovenský trh inovuje Dr.Max aj služby individuálnej starostlivosti a poradenstva. „Naším poslaním je starostlivosť o to najcennejšie, čo ľudia majú, a tým je zdravie a plnohodnotný život. Myslíme si, že lekáreň nemusí byť len miesto, ktoré je spájané s chorobami, prevenciou a liečbou. Okrem individuálnej starostlivosti a poradenstva v oblasti liekov či výživových doplnkov, ktorú našim zákazníkom každodenne prinášame, je náš personál pripravený poradiť a konzultovať s pacientmi aj ich otázky v oblasti kozmetiky,“ vysvetlila Veronika Blahová, špecialistka pre dermoporadenstvo v lekárňach Dr.Max.

V rámci moderného konceptu má široká verejnosť a návštevníci možnosť nechať si poradiť vo vybraných viac ako 170 lekárňach Dr.Max od odborného personálu pri výbere sortimentu z oblasti kozmetiky, ktorý im zároveň vysvetlí všetko potrebné týkajúce sa dermoporadenstva. Presne tak, ako sú na to pacienti zvyknutí v prípade liekov, výživových doplnkov či zdravotníckych pomôcok.

⁽*⁾detailné informácie o 10 produktových radoch značky URIAGE v ponuke Dr.Max ponúkame v samostatnej prílohe s názvom Predstavenie produktových radov URIAGE.

foto: URIAGE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu