Krém Via natura Rejuvenator

Testujeme za vás

O novom kréme slovenskej výroby Via natura Rejuvenator, ktorý prichádza na náš trh s účinnými látkami v bio kvalite, sme už na našom portáli informovali. Tvoria ho dve hlavné zložky: vysoko čistý (93 %) beta glucan, ktorý sa už dlho vnútorne využíva na podporu imunitného systému a panenský (nerafinovaný) bio kokosový olej. Napadlo nám, že by sme túto novinku mohli dať otestovať na dva-tri mesiace niekoľkým priaznivcom. Samozrejme, medzi nimi bola aj šéfka portálu WomanMan. A tu sú výsledky: 

Kristína Ilaszová, www.womanman.sk

Krém Via natura Rejuvenator sa vstrebal hneď a milo ma prekvapilo, že vôbec nevyvolal pocit mastnoty na pokožke. Príjemná vôňa, nič veľmi parfumované. Na krémovanie stačí použiť naozaj máličko gélu, nie hrubšiu vrstvu. Pokožku okamžite hydratuje, pričom nezanecháva žiadnu mastnotu. Keďže mám aj veľmi suché ruky, používala som ho pri testovaní aj ako krém na ruky. Pre mňa bola zaujímavým zistením skutočnosť, že keď som mala náhodou nejaký škrabanček alebo ranku, vďaka krému sa rýchlo zahojili, teda rýchlejšie, ako som bola predtým zvyknutá. Takže veľmi chválim aj jeho antibakteriálne a upokojujúce účinky na pokožke. Po pravidelnom užívaní bola moja pleť príjemne prevzdušnená, hladšia a vypnutejšia. Zaujímavým efektom boli vyhladené drobné vrásky a pri menších začervenaniach vyladil krém tón pleti. Páči sa mi tiež, že prípravok má veľmi zaujímavý točivý aplikátor, ktorý je nielen hygienický, ale aj šetrný: naozaj na pokožku i ruky úplne stačí množstvo gélu na jeden „ťuk“, a tak sa krém ani rýchlo nemíňa. 

Katarína Brychtová, herečka a moderátorka

Podľa mňa má krém Via natura Rejuvenator veľmi prijemnú konzistenciu, ľahko sa vstrebáva, nezanecháva mastný film, skôr máte pocit čistoty a sviežosti. Po dlhšom pravidelnom používaní sa mi pleť akoby vyrovnala, napla, bola žiarivejšia a zdala sa mi zdravšia. Spôsob nanášania je naozaj výborný. Veľmi mi vyhovuje uzáver krému, vďaka ktorému sa samotný krém nemôže znečistiť, ani samovoľne otvoriť. Súčasne je balenie krému veľmi elegantné, hygienické a praktické.

Ľubomír Šimkovic, manažér PR, Event Managment

Keďže mám dosť suchú pokožku a najmä sa to týka rúk, musím mať stále poruke nejaký kvalitný krém. Ako basový gitarista potrebujem mať cit v prstoch a dobré hydratovanie pokožky je pri tom tiež veľmi dôležité. Spočiatku som mal občas pocit mastnoty a ťažšieho vstrebávania, neskôr celkom ustúpil. Dnes oceňujem, že dlhšie hydratuje pokožku, než krémy, ktoré som používal predtým. Aplikácia Via natura Rejuvenatora je veľmi jednoduchá, stlačením pumpičky získam dávku krému, ktorú si v jemnej vrstvičke rozotriem po pokožke. Dostalo ma aj toto praktické balenie krému, takže odkedy som ho vyskúšal, je so mnou stále na cestách.

Agáta Vasová, Media Development Manager Incoma Slovakia

Kozmetický prípravok Via natura Rejuvenator je pre mňa maximálne vyhovujúci. Oceňujem rýchle vstrebávanie krému, žiadny pocit mastnoty… V mojom prípade by som prijala trochu viac „hutnosti“. V prvé dni som mala pocit, že sa musím ešte raz natrieť. Ale po týždni a pol používania sa tento pocit stratil. Koža sa mi zdala viac pružnejšia a stratil sa aj papierový efekt, ktorý som predtým mávala. Balenie krému je rafinované a veľmi praktické. Od prvého testovania som si kúpila už štvrté balenie. Via natura Rejuvenator nahradil všetky moje doterajšie krémy.

Via natura Rejuvenator  je produktom slovenskej spoločnosti Immuno Research, s. r. o. Nájdete ho v dobrých lekárňach a objednať si ho môžete aj na www.rejuvenator.sk.

foto: archív WM / produktové foto

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu