Všímajte si na partnerovi tieto veci! Keď ich robí, pravdepodobne podvedie

Nevera je jedna z najhorších vecí, ktoré môžu vzťah postihnúť.

Možno vám váš muž neverný nebol, avšak bol neverný inej. Nie je nikde napísané, že to musí urobiť aj vám, ale istá „šanca“ je tu vždy. No a to  najmä vtedy, keď uňho pozorujete tieto veci.

Má pocit, že idú všetky pravidlá mimo neho- myslí si, že je iný ako všetci ostatní a platia naňho iné, teda žiadne pravidlá. Chce mať väčšinou pravdu a dokáže úžasne manipulovať rečami. To však po čase veľmi ľahko prekuknete. Väčšinou všetkých obviňuje, že nie sú empatickí a nerozumejú mu.

Žiadna vina- to vyplýva z toho, že mu je stále ubližované a nikto mu nerozumie. Necíti žiadnu vinu v sebe, iba v iných. Aj takto sa prejavujú podvodníci. A taktiež je presvedčený o tom, že čo partnerka nevie, to ju nebude trápiť.

Nie je rád sám- neverníci nemajú radi samotu, lebo vždy potrebujú byť pri niekom, koho budú presviedčať o svojej pravde a s kým budú manipulovať. Najväčším znamením je to, že šiel zo vzťahu do vzťahu a nikdy nežil sám.

Nevie ovládať emócie- je výbušný a málo racionálny, flirtuje s takmer každou ženou, len aby si dvíhal sebavedomie. Najradšej má tie, ktoré sú z neho hotové, lebo tými môže aj manipulovať.

Ste stredobodom- je to paradox, ale ste stredobodom jeho vesmíru, ospevuje vás a hovorí o vás stále v superlatívoch. Možno sa to zdá skvelé, ale na druhej strane je na vás kladený obrovský tlak. On si vás idealizuje a keď niečo nie je, ako to má on usporiadané v hlave, prichádza problém. A väčšinou uteká k inej.

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu