Ktorí muži sú najvernejší? Jedináčik alebo s kopou súrodencov?

Nová štúdia si vzala na paškál mužov podľa toho, z akej rodiny sú.

Pravidelne sa robí množstvo výskumov ohľadov lásky, nevery alebo sexu. Tentoraz si však vedci vzali na paškál mužov podľa toho, v akej rodine vyrastali a či majú súrodencov. Podľa toho zisťovali, ktorí sú viac verní.

Jedináčikovia

Všeobecne nemajú veľmi dobrú reputáciu. Hovorí sa o nich ako o sebeckých a protivných ľuďoch, ktorí mali vždy všetko a nie sú ochotní deliť sa. Bohužiaľ aj výskum potvrdil negatíva v radoch osamotených detí. Podvádzajú častejšie ako tí, čo majú súrodencov.

Podľa online zoznamovacieho portálu je na ich stránke až 34 percent jedináčikov. Prvorodených je 28 percent a najmladších 23 percent. Najvernejšie vychádzajú z prieskumu deti, ktoré sa narodili ako stredné. Tých je tam 15 percent.

Hovorca stránky Christian Grant sa to pokúsil ozrejmiť: „Je dobre známe, že jedináčik môže v detstve zažiť pocit obrovskej osamelosti a prenasleduje ho to aj v budúcich vzťahoch… Na druhej strane je prostredné dieťa, ktoré je obklopené milujúcimi rodičmi a súrodencami. Tieto deti nevyrastajú s rovnakou potrebou lásky a náklonnosti a lepšie znášajú momenty osamelosti ako ostatné.“

Muži z rozvedených rodín

Z prieskumu vychádzajú problematicky aj deti z rozvedených rodín alebo tí, čo už majú jedného rodiča nevlastného.

Samozrejme, netreba hádzať všetkých do jedného vreca a tak, ako sa nájdu neverní so súrodencami, tak aj verní jedináčikovia. Všetko je to o povahe, charaktere, sile človeka a presvedčeniu o monogamii.

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu