Synonymom pre excelentnú kvalitu a spoľahlivosť vo svete kuchynských spotrebičov sú spotrebiče Kenwood. S ich širokou škálou produktov a inovatívnymi funkciami sa stávajú nenahraditeľným partnerom pre každého, kto túži po zdokonalení svojich kulinárskych zručností. Kuchynské spotrebiče Kenwood vám pomôžu dosiahnuť profesionálnu úroveň bez veľkej námahy. Táto spoločnosť ponúka rôzne modely mixérov, ktoré sú vhodné pre mnohé typy kuchynských úloh. Okrem iného Kenwood ponúka aj kuchynské roboty. Práve to sú tie spotrebiče, ktoré umožnia pripraviť dokonalé jedlá bez toho, aby ste museli stráviť hodiny v kuchyni. Kuchynský robot má rôzne funkcie, ktoré umožňujú variť, piecť, dusiť a fritovať a množstvo ďalšieho.

S čím všetkým kuchynský robot pomáha?

Ak sa rozhodnete investovať do kuchynského robota, môžete si byť istí, že vám pomôže pri príprave chutných jedál. Je to skvelý spôsob, ako sa naučiť nové kulinárske techniky a experimentovať s rôznymi receptami. S kuchynským robotom môžete zlepšiť svoje kulinárske schopnosti a užiť si zábavu pri príprave jedál pre rodinu a priateľov. Existuje hneď niekoľko činností, ktoré kuchynský robot Kenwood hravo zvládne.

Miešanie a šľahanie

Miešanie a šľahanie sú dve základné techniky, ktoré sa používajú v mnohých receptoch. Kuchynský robot tieto úlohy uľahčuje a zrýchľuje. Pri miešaní je dôležité mať správnu rýchlosť a intenzitu, aby sa zabezpečilo rovnomerné miešanie. Šľahanie sa používa na vytvorenie peny alebo krému pri príprave rôznych dezertoch. Kuchynský robot šľahá ingrediencie rýchlejšie, rovnomernejšie a efektívnejšie ako ručne, vďaka čomu získate dokonalý krém bez vynaloženia veľkej námahy.

Krájanie a strúhanie

Krájanie a strúhanie sú ďalšie základné techniky, ktoré sa používajú v mnohých receptoch. Kuchynský robot je vybavený rôznymi druhmi nadstavcov, ktoré umožňujú potraviny krájať i strúhať. Tieto úkony sú dôležité pri príprave mnohých jedál, ako sú napríklad šaláty, polievky alebo omáčky. Vďaka kuchynskému robotu pripravíte šalát veľmi rýchlo a zelenina bude nakrájaná rovnomerne a na pravidelné kúsky.

Ďalšie činností vďaka nadstavcom 

Okrem prípravy cesta a pečiva, Kenwood ponúka aj ďalšie prídavné nástroje, ktoré pomáhajú pri pokročilých technikách varenia. Medzi najpoužívanejšie patrí mlynček na mäso, lis na citrusy a strúhadlo na syr.

Mlynček na mäso umožňuje ľahko a rýchlo pripraviť mäsové jedlá, ako sú napríklad mäsové guľky, fašírky alebo hamburger. Lis na citrusy je skvelý na prípravu čerstvého džúsu či limonády. Strúhadlo na syr vám zase umožní ľahko a rýchlo nastrúhať syr na pizzu alebo do cesta na koláče.

S Kenwoodom sa stanete skutočným kuchárskym majstrom a zvládnete aj tie najnáročnejšie recepty. Nadstavce umožňujú používať pokročilé techniky prípravy jedál a zlepšiť tak vaše kulinárske schopnosti.

Inteligentné spotrebiče pre každého

V súčasnej dobe sú kuchynské roboty Kenwood vybavené širokou škálou technologických vymožeností a aplikácií, ktoré zlepšujú ich výkonnosť a uľahčujú prípravu jedál. Jednou z hlavných výhod je možnosť pripojenia sa k nim cez Bluetooth a používanie špeciálnych aplikácií, ktoré poskytujú recepty, návody a inšpiráciu priamo na váš mobilný telefón alebo tablet. Tieto aplikácie sú navrhnuté tak, aby užívateľom poskytovali rôznorodé možnosti a prispôsobili sa ich potrebám. Obsahujú databázu receptov, ktoré sa dajú ľahko vyhľadávať podľa typu jedla, ingrediencií alebo časovej náročnosti. Navyše, niektoré aplikácie ponúkajú aj video návody, ktoré užívateľom pomáhajú krok za krokom pri príprave jedla. Vďaka presným návodom sa stanete aj vy kuchárskym majstrom.

Kuchynský robot je tak nielen praktickým pomocníkom v kuchyni, ale aj skvelým nástrojom na zdokonalenie vašich kulinárskych schopností. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený kuchár, môžete svojho robota využiť na experimentovanie s novými receptami, zrýchlenie procesu prípravy a učenie sa nových kuchárskych techník. Vďaka robotu začnete objavovať nové možnosti vo svojej kuchyni!

Foto: Kenwood

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu