KÚPELE AVITA – OÁZA POHODY

Máte chuť pred Vianocami aspoň na chvíľku všetko hodiť za hlavu, uniknúť všednosti chladných dní a nechať sa rozmaznávať? Ak ste jednými z tých, ktorí v duchu spiklenecky prikývli, máme pre vás horúci tip. Burgenlandské kúpele Avita Bad Tatzmannsdorf sú trendovou vychytávkou aktuálnej zimy, ktorú by ste si určite nemali nechať v žiadnom prípade ujsť!

Vďaka liečivým prostriedkom z panónskej prírody ako sú rašelina, krieda, víno či termálna a minerálna voda sa tu zlievajú wellness a zdravie do jedinečného blahodarného zážitku. Nebojte sa zveriť do rúk miestnych lekárskych expertov, ktorí vám pomôžu na sklonku roka sa zotaviť nielen fyzicky, ale najmä duševne. Relax vo vyše desiatke vnútorných i vonkajších zážitkových bazénoch či v dvoch desiatkach sáun sa postará o vaše komplexné blaho. Vaše telo, duša a myseľ načerpajú celkom novú energiu.

Zavrite oči a nechajte sa unášať zmesou luxusu a pohody. Pokojne sa s vami stavíme, že po prvom ponore do liečivej vody začnete zabúdať na starosti a povinnosti, ktoré vás dennodenne prenasledujú. Objavte unikátne prírodné jazierko v blízkosti miestneho skanzenu či vyskúšate rôzne osviežujúce masáže, vírivky, trysky, vodopády, respektíve nápadité beauty a kozmetické programy. Tie budú pre vás pri vysokom štandarde služieb len ďalším príjemným bonusom, na ktorý budete naozaj radi spomínať.

V kúpeľoch Avita Bad Tatzmannsdorf máte navyše každý deň k dispozícii bezplatný program aktívneho trávenia voľného času a wellness pod dohľadom vyškolených trénerov. Zamakjte si preto v špičkovo vybavenom fitness centre a nebojte sa preto vyraziť na turistické chodníky, bežecké či cyklistické trasy, ako aj golfové alebo tenisové ihriská. Verte nám, neoľutujete.

Naprázdno však neobídu ani labužníci. Obľúbená reštaurácia Medita sa vyznačuje stredomorskou atmosférou a južanským nádychom. Svetlé priestory, ako aj veľkoryso koncipovaná panoramatická terasa, vás pozývajú k posedeniu. Fajnšmekrov poteší bohatý výber typických burgenlandských jedál, sezónnych špecialít a ľahkých dobrôt.

P.S.: Ak ešte stále váhate, či vyraziť za dobrodružstvom práve do Burgenlandu, možno vás nadobro presvedčia experti a prispievatelia prestížneho cestovateľského webu TripAdvisor. Tí totiž každoročne pasujú kúpele Avita Bad Tatzmannsdorf za najlepšie wellness centrum v regióne!

foto: Avita Bad Tatzmannsdorf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu