#lesswaste: Ekologické obaly v Annabelle Minerals

0
1501

Každý z nás môže znížiť ekologickú stopu, ktorú zanecháva na tejto planéte. My v Annabelle Minerals tomu stopercentne veríme, preto naše produkty novo nájdete v papierových EKO obaloch.

Transformácia
Cítime, že kozmetický trh, rovnako ako ostatné trhy, prechádza veľkou premenou. Pre našich zákazníkov už nie je dôležitá len kvalita produktov, ktorá je veľmi vysoká, ale tiež  požadujú, aby výrobky, za ktoré míňajú peniaze, nezaťažovali planétu.

#lesswaste

Udržateľnosť a starostlivosť o životné prostredie nepovažujeme za výsadu, ale za zodpovednosť každého z nás. Znížiť spotrebu jednorazových obalov pritom nemusí byť vôbec zložité, aj keď pravdou je, že občas sa človek musí vzdať svojich obľúbených prípravkov.

My však nechceme, aby ste robili kompromisy. Preto sme pre dekoratívnu kozmetiku Annabelle Minerals začali používať ekologické obaly. Okrem toho, že vyzerajú naozaj štýlovo, sú vyrobené z bezfarebného papiera, možno ich teda plne recyklovať, a vy tak môžete mať pokojné svedomie, že nedevastujete planétu ďalším jednorazovým odpadom. Staňte sa súčasťou zmeny.

Annabelle Minerals EKO balenie

Annabelle Minerals minerálny mejkap v krycej verzii v papierovom obale. Plné krytie s SPF 30 pre normálnu a suchú pleť

Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálny mejkap v zmatňujúcej verzii v papierovom obale. Matný efekt po dobu niekoľkých hodín s SPF 10, pre mastnú a problematickú pleť.

Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals rozjasňujúci mejkap v papierovom balení. Výsledkom je rozjasnená pokožka a optická redukcia jemných vrások. Vďaka SPF 20 chráni pleť pred UV žiarením, vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú a matnú pleť.

Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálna lícenka v teplom či studenom odtieni v eko papierovom obale je vhodná pre všetky typy pleti. Zaistí matný a prirodzený efekt a nestratí farbu počas celého dňa.

Odporúčaná cena: 10,90 €

Transparentné púdre Annabelle Minerals – zmatňujúci púder na báze bambusového prášku alebo ílový primer pod mejkap. Oba produkty sú vhodné najmä pre mastnú a problematickú pleť.

Odporúčaná cena: 12,90 €.

Viac informácií na: www.annabelleminerals.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu