Make-up, ktorý sa postará o BLAHO vašej pleti

0
1334

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste o tom, že až 70% výskumníkov v spoločnosti Avon sú ženy? Práve výskumníčky z Avonu stoja aj za novinkou v podobe make-upu s účinkami séra. Pretože vedia, že každodenné nosenie make-upu si na pleti vypýta svoju daň. Rozjasňujúci make-up s hydratačným sérom a OF30 bude vašu pleť rozmaznávať počas jeho nosenia i po odlíčení. 

Tajomstvo krásnej pleti je ukryté v dokonalom make-upe. S rozjasňujúcim makeupom už behom chvíľky vykúzlite dokonalú pleť ako z katalógu. A čo viac si priať, ako make-up, ktorý účinkuje zároveň aj ako sérum? Novinku si tiež obľúbil aj oficiálny vizážista Avon SR a ČR, Pavel Bauer: „Konečne tu máme make-up, ktorý kombinuje kryciu schopnosť, podkladové sérum a ochranný faktor. Baví ma jeho jednoduché nanášanie. Pleť perfektne zjednotí a rozžiari. Vytvoríte s ním ľahké až stredné krytie a na výber je mnoho odtieňov. Benefity ako dlhotrvajúca hydratácia vitamíny C a E a antioxidanty z neho robia nenahraditeľného pomocníka. Ako profesionálovi mi uľahčuje a urýchľuje prácu.“

Rozjasňujúci make-up s hydratačným sérom a OF30

Objem: 30 ml / Bežná cena: 10,50 €

Objavte novinku, ktorá vašu pleť rozjasní a zároveň jej dodá zdravší a vyhladenejší vzhľad. Vďaka rozžiarujúcim zložkám a antioxidačným vitamínom C a E, zvýši hydratáciu pleti až o 200%, dokážu ju v nej udržať a následne zlepšiť celkový vzhľad pleti. Make-up nechá vašu pleť dýchať, ponúka ľahké až stredné krytie a navyše sa neusádza v póroch a vráskach. V letných dňoch oceníte, že je odolný voči potu či vlhkosti a tiež chráni vašu pokožku ochranným faktorom 30.

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu