Zmeníš pohľad na vec. Zaflirtuj si s farbami.

Predstavte si dress code v práci, poprípade pracovný pohovor napríklad aj do banky. Sukňa, tá je in vždy. Blúzka alebo obyčajný top – nepokazí nič. Svetrík a sako, so vzorom, bez. Zemitá farba alebo len jednofarebné. Priesvitný lak na nechtoch, v ušiach drobné náušnice. K tomu čierne, či telové pančuchové nohavičky. Možno nuda – no niektoré inštitúcie si na podobnej prezentácii potrpia. Je to v poriadku. 

…vymeňte farbu, zmeňte pohľad – pre podvečerný nadhľad pri poháriku vínka, poprípade na popracovnom hosstesingu…

Je to také jednoduché. My ženy máme toľko zbraní a keď máme krásne nohy – treba ich zvýrazniť. 

….stačí nám aj toaleta a pár červených pančušiek v zálohe…

Sme skúsené ženy? Sme. Sme inteligentné? Sme. Myslíme prakticky. Áno. Poďme sa pohrať s našimi darmi. A peknými nohami. Keď nestíhate zmenu oblečenia, nechce sa vám so sebou do práce nosiť ďalší outfit navyše, do kabelky si k potrebnej hygienickej výbave pribaľte jedny červené pančuchové nohavičky. 

….nepôsobia „gýčovo“ pri dress code z banky, z officu, či z recepcie, pretože tam je outfit jednoduchý…

Svojou farbou a štýlom vykonajú prácu za celú zmenu outfitu. Podtrhnú extravaganciu a štýl mierne flirtujúcej dámy na hosstesingu alebo dievčat pri poháriku „šardoné“, ktoré si vyrazia oddýchnuť na posedenie po profesnom nasadení v „dusnom“ prostredí kancelárie. Bez pochvaly neodídete – to vám tím redakcie WomanMan magazine zaručuje. Možno sa zadarí aj nejedno pozvanie. Ženy, využime svoje dary. Vtedy sa nám darí! 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com   Najnovšie články z rubriky Móda Známe krásky si vytiahli letné outfityOslnivé svadobné šaty, ktoré vyzdvihnú váš veľký deňViac ako 100 rokov zdvíha nielen sebavedomie žienTipy na jarné vrstvenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu