Rafinovaný doplnok v podobe mašle patril najmä 70. rokom, no teraz je späť a začína sa objavovať v rôznych jesenných kreáciách. Na prvý pohľad infantilná záležitosť získala elegantný ráz, za ktorý sa nemusíte vôbec hanbiť. Noste ju na šatách, topánkach, či doplnkoch. Mašle si jednoducho zamilujete!

Zamatová elegancia


Zamat k jeseni už neoddeliteľne patrí a teraz našiel uplatnenie na výrazných mašliach, ktoré sa nosia ako náhrdelník. Oživte mašľou jednoduchú bielu blúzku, alebo fádny top. Nosí sa v rôznych šírkach, či dĺžkach a nemusí byť výhradne čiernej farby. Práve naopak! Zamatová mašľa v striebornej, červenej, či zlatej verzii sa stane vašim luxusným spoločníkom na deň, i na večer.

Synonymum opasku


Omrzeli vás klasické opasky? Tak neváhajte siahnuť po mašli. Zapojte svoju kreativitu a nebojte sa mašľu uviazať netradičným spôsobom. In je asymetria a preto vôbec nebude vadiť, ak jedna časť mašle bude iná, ako tá druhá. Pohrajte sa tiež s materiálmi. Saténová stuha, či stuha s folklórnym motívom razom oživí vaše staré kúsky v šatníku.

Ideálny vlasový doplnok


Leto už síce o pár dní končí, no predĺžiť si ho môžete napríklad štýlovou mašľou vo vlasoch. Vlasy si nechajte rozpustené, alebo ich stiahnite do copu, rybieho chvosta, či obľúbeného drdolu. Mašľa vo vlasoch vám dodá romantický pôvab.

Zaostrené na doplnky
Svoju eleganciu a vkus môžete vyjadriť aj pomocou kabelky, či topánok. Lodičky, či rozkošnú minikabelku s mašličkovým detailom nájdete snáď v každom obchode. Takéto doplnky si žiadajú už len čisté línie a preto zabudnite na zložité strihy, ťažké materiály, či extravagantné farby oblečenia.

Text a foto: Michaela Miňová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu