Sviatočné prianie nemusíte odovzdávať osobne, ani posielať poštou. Ak chcete ušetriť peniaze, čas a ochrániť svoje zdravie, môžete vyskúšať online PF prianie od Webnode. Je to jednoduché a jeho tvorbu zvládne každý. V súvislosti so šírením nákazy COVID-19 sa odporúča eliminovať množstvo kontaktov s ľuďmi. Rada obchodníkov aj doručovacích služieb nabáda zákazníkov k tomu, aby si pred prevzatím zásielky nasadili rúško, vydezinfikovali ruky a uprednostnili platbu kartou. 

Podľa štúdií môže na povrchu mobilného telefónu, bankovky či nerezovej oceli koronavírus prežiť až 28 dní. A predstavte si, koľko ľudí chytí do rúk klasickú vianočnú pohľadnicu pred jej doručením. Pre niekoho tak môže obyčajná návšteva papiernictva či pošty predstavovať zdroj potencionálnej nákazy.  

Všetko môžete vyriešiť moderne a rýchlo s pomocou šablón od Webnode, ktoré umožňujú tvorbu a doručenie PF online. Naviac sa nemusíte strachovať, že sa vaše prianie stratí niekde na pošte, prípadne nebude doručené včas. Na stránke www.vytvorte-si-pf.webnode.sk nájdete  návod, ako vaše vlastné PF vytvoriť. Predpripravené šablóny uspokoja aj kreatívcov, ktorí sa chcú odlíšiť. Tí si šablónu môžu od základov prerobiť, použiť vlastné fotografie a obrázky alebo zmeniť farby. Stačí si vybrať vyhovujúcu šablónu, upraviť ju podľa svojich predstáv a odoslať na e-mail adresáta alebo ho zdieľať na sociálnych sieťach.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu