Na Mikuláša by malo dieťa v balíčku dostať aj niečo zdravé!

1
1054

Náš tip: DÉČKO V SPREJI s vysokou vstrebateľnosťou a zábavnou aplikáciou DETI BUDÚ MILOVAŤ

Starostlivé mamy vždy na Mikuláša rozmýšľajú, čo zdravé by nenápadne prepašovali dieťaťu do balíčka. Aby si okrem cukroviniek našlo aj niečo, čo pomôže detskému telíčku popasovať sa v náročnom období viróz s vírusmi a zápalmi. Naším tipom je DÉČKO V SPREJI s výbornou chuťou a zábavnou formou aplikácie, ktorú zvládnu aj neposedné deti. Práve SLNEČNÝ VITAMÍN D zohráva dôležitú úlohu pri budovaní imunity dieťaťa. Podľa odborníkov sa podieľa takmer na 2 500 procesoch v ľudskom tele a bunky imunitného systému ho potrebujú, aby mohli správne vykonávať všetky svoje funkcie.

Prispieva aj k zdraviu zubov a kostí, ovplyvňuje náladu a pre deti a adolescentov je dôležitý pre správny vývin organizmu. Ak dieťa trpí nedostatkom vitamínu D je unavené, malátne a podľa vedcov sa práve nedostatok vitamínu D podpisuje aj pod vyššiu chorobnosť. Pritom odporúčaná denná dávka vitamínu D pre deti na prevenciu jeho nedostatočnosti je 600 IU/deň. Počas leta si ho detské telo vyrába samo pri opaľovaní a počas pobytu v exteriéri, na jeseň a v zime sú už však slnečné lúče nepostačujúce, preto by sme ho deťom mali ponúkať aj v strave (ryby, morské plody, mlieko a mliečne výrobky, vaječné žĺtka od sliepok z voľného výbehu, avokádo a pod.) alebo aj vo forme výživového doplnku. 

Unikátny ÚSTNY SPREJ sunD3 Kid 600 IU obsahuje prírodný, vysoko koncentrovaný vitamín D3 vo farmaceutickej kvalite v patentovanej mikroemulznej LYLmicro™ forme s preukázateľne vysokou vstrebateľnosťou (až 90 %) a okamžitým a trvalým efektom. Stačí ho raz denne po jedle vstreknúť deťom pod jazyk/na vnútornú stranu líca, kde sa dostáva priamo do krvi bez prechodu tráviacim traktom, kde by dochádzalo k jeho úbytku. Má fajnú pomarančovú príchuť a je sladený len prírodným xylitolom pre zdravie detských zúbkov. Neobsahuje umelé farbivá, lepok a GMO. Keďže ho netreba pridávať do tukov, aby ho telo dokázalo vstrebať (ako napríklad vo forme kvapiek), aplikácia je rýchla a baví aj deti, takže si ho aj samy pýtajú. Ústny sprej sunD3 Kid 600 IU je určený pre deti od 1 do 7 rokov a v 25 ml balení až na 125 dní ho kúpite aj počas lockdownu v lekárňach za odporúčanú cenu 9 €.

Viac info na: facebook Slnečný vitamín D

1 komentár

  1. Jej, super nápad! To sa ten sprej veru aj do balíčka zmestí. A všade sa teraz píše o tom, že vitamín D je okrem C a zinku dôležitý aj pri boji s vírusmi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu