NATUR polievky z prírodných ingrediencií

0
717

Ak patríte medzi milovníkov polievok, určite si v nadchádzajúcom jesennom období prídete vďaka Podravke na svoje. Obľúbená značka prináša na pulty predajní novinku: obilninové a strukovinové polievky NATUR, ktoré vás zahrejú, zasýtia a okrem toho spravíte aj niečo pre svoje zdravie! Polievky NATUR totiž obsahujú len prírodné ingrediencie: zmes výživných obilnín, strukovín, kvalitnej zeleniny, chutných korenín a bez pridanej soli. Môžete si ich vychutnať v troch variantoch: s pohánkou a zeleninou, červenou šošovicou alebo bulgurom. Nové polievky Podravka NATUR urobia dobre nielen telu, ale aj duši! Viac na www.podravka.sk.

Tri dôvody, prečo jesť polievky

Pre našich predkov bola polievka základ a v jedálnom lístku nesmela chýbať. Avšak v dnešnej rýchlej dobe sa na polievky zabúda, a to je veľká škoda! Rozhodne by mali zostať neoddeliteľnou súčasťou nášho jedálničku, najmä pre tieto tri dôvody:

Sú zdrojom živín a tekutín: polievky obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, vlákniny a ďalších výživných látok. Pomáhajú nám tiež dodržiavať pitný režim, do ktorého ich môžeme s pokojným svedomím zahrnúť. Navyše, polievka pred hlavným jedlom naštartuje tráviaci systém.

Nikdy nie sú rovnaké a zasýtia: vďaka rozmanitosti zeleniny, strukovín a korenín nie je polievka nikdy rovnaká. Polievky nás na jeseň aj skvele zahrejú a tie s obilninami a strukovinami (napríklad NATUR polievky) aj výdatne zasýtia.

Sú nízkorozpočtové a rýchle: rozpočet na dobré a kvalitné polievky nemusí byť vôbec vysoký, navyše ich zaraďujeme medzi jedlá s jednoduchou prípravou. Môžu dokonca nahradiť obed alebo večeru. Je to rýchla voľba nielen pre zaneprázdnené mamy, ale aj napríklad študentov či ľudí, ktorí nemajú času nazvyš.

Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou

Pohánka je superpotravina a v novej NATUR polievke od Podravky je skombinovaná iba s tými najlepšími ingredienciami! Pohánka a starostlivo vyberaná zelenina je len časť surovín, ktoré dodajú potrebnú výživu v zradnom jesennom počasí. Okrem toho polievka obsahuje aj ovsené vločky a zemiaky. Spolu s koreninami vytvárajú unikátnu a dokonalú chuť, ktorú si určite zamilujete. NATUR polievka je navyše hotová za 15 minút! Ochutnáte?

Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou: 0,99 €/110 g 

Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou 

Doprajte si jesenné žiarivé farby aj na tanieri s polievkou Podravka NATUR s červenou šošovicou. Táto výživná strukovina je ľahko stráviteľná, nenafukuje a dodáva nášmu organizmu len to najlepšie. Posilnite sa do sychravého jesenného počasia výdatnou polievkou Podravka NATUR, pripravenou podľa receptu matky prírody. Spôsob prípravy je tiež jednoduchý: polievku nasypeme do vriacej vody, osolíme a varíme 15 minút. NATUR polievka s červenou šošovicou zo 100% prírodných ingrediencií a bez pridanej soli si určite získa nielen vás, ale aj celú vašu rodinu.

Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou: 0,99 €/120 g 

 Podravka NATUR polievka s bulgurom

Bulgur nie je pre našu kuchyňu typickou obilninou, inšpiráciu hľadajte v tureckej kuchyni. Avšak svojej obľube sa teší stále viac. Napriek krehkosti sú zrnká plné vitamínov a minerálov, zasýtia, ale nie sú ťažké. V NATUR polievke od Podravky nájdete iba prírodné ingrediencie: bulgur sa lahodne snúbi s červenou šošovicou, ryžou, sušenou zeleninou a starostlivo vybranými koreninami. Polievku si ľahko dochutíte podľa seba, pretože neobsahuje pridanú soľ. Zasýti, zahreje a vyzbrojí vašu imunitu do chladného jesenného počasia.

Podravka NATUR polievka s bulgurom: 0,99 €/120 g 

Viac na www.podravka.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu