Do nových rozšírených priestorov nákupného centra Eurovea pribudlo 17 kinosál a jedinečný VIP koncept, ktorý si vyskúšali herci, speváci aj influecneri. Slávnostnú červenú pásku prestrihla Kristína Svarinská. 

Slávnostným galavečerom sprevádzal celebrity známy moderátor Branislav „Bruno“ Ciberej a príjemnú atmosféru dotvárala speváčka Lucia Siposová so svojou kapelou. Okrem cateringu či najobľúbenejších filmových pochúťok si mohli pozvaní hostia užiť aj filmové novinky Moja tučná grécka svadba 3, Prízrak v Benátkach, Expendables 4, Bod Obnovy, Tvorcu či film Úsvit špeciálne s hereckou delegáciou.

Brány nového megaplexu Cinema City otvorili CEO Eduardo Acuna a Director of Operations Cinema City Oldřich Kubišta a známa herečka Kristína Svarinská. Kristína okrem prestrihnutia pásky a otvorenia megaplexu Cinema City v Eurovei predstavila aj filmové novinky, v ktorých si v najbližšej dobe zahrá, medzi nimi aj film Lóve a Lieta v tom, ktorý zamieri na filmové plátna už na Vianoce.

Spomedzi všetkých hostí sa na otvorení ukázali herci Jakub Gogál, Sarah Arató, Gabika Škrabáková, Vladko Plevčík s Petrou Dubayovou, Juraj Hrčka, Broňa Kováčiková, Dagmar Edwards či speváčka Teri Čikoš. Na slávnostnom otvorení nechýbali ani influenceri, objavila sa Alex Godály, Maxim Hrečin, podcasterka Nika Vujisič, Kristína Suchánková, Charlotte Srnčík, Lenka Tekeljaková a mnoho ďalších. Trojposchodový megaplex s novými sálami a najmodernejšou zvukovou technológiou si nenechali ujsť ani moderátor Vlado Varecha s manželkou, moderátorky Didiana, Janka Slačková či Karin Majtanová s manželom. Na otvorení nechýbala ani aktuálna Miss Slovensko Daniela Vojtasová, Jana Vozárová, Sylvia Šulíková, Sophia Hrivňáková či Romana Ugrayová. 

Nové kinosály sú aktuálne otvorené pre všetkých milovníkov filmu. Lístky do špeciálnej VIP sekcie s neobmedzenou konzumáciou teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojov si môžete zakúpiť už dnes na www.cinemacity.sk   

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu