Nechty vo farbách jesene

0
618
nechty - tipy a triky

Upravené nechty sú základom každej správnej ženy. Niektorej stačí iba jemná manikúra. Priesvitný lak, krém na ruky a olej na nechtovú kožičku. Iné chcú viac. Chcú byť v trende nielen s oblečením, ale aj s vizážou rúk.
Aké hity si pripravila  jeseň?

Keď nude nie je nuda

Jeseň a zemité prírodné odtiene patria k sebe. V tomto ročnom období chybu neurobíte, ak na nechty, ale i odev, zvolíte béžovú, telovú, kapučíno. Farby elegantné už na pohľad nepokazia žiadny outfit. Nie sú vyzývavé, no vedia očariť. Vaše ruky a nechty budú zabalené v hodvábe pôvabnosti.

Hnedá je in

Farba čokolády evokuje tmavé večery, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou pribúdajúcich jesenných dní. Keď sa vonku stmieva – tmavšia farba pristane i nechtom. Zahreje s pohárikom jesenného burčiaku v ruke. Korešponduje s listami, keď tmavá noc hraje zemitými farbami.

Olivová pre odvážne

Krásny odtieň tmavšej olivovo zelenej, môže byť lesklý, či matný. Pripomína porasty a trávu, ktoré už nehýria sviežou  zelenou, ale pripravujú sa na zimu. Tak, ako nechty. Túto farbu nechtov môžete doplniť aj rôznymi vzormi.

Zábavné nechty

Nebojte sa extravagancie. Jeden necht hnedý, druhý o odtieň bledší a takto pokračujeme. Nechtom rozmanitosť pristane.

Navyše, lak sa dá doplniť kamienkami, trblietkami. Zažiarte počas jesene. Nech ruky vravia za vás, že milujete toto ročné obdobie. Doplnky v podobe jemných kamienkov, či trblietok potešia zmysly. Sú vyzývavejšie. Očaria. Typ pre každú, ktorej sa zdajú jesenné zemitejšie farby nezaujímavé.

Pripravila: Monika Pekarovičová

Foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu