NOSTALGICKÝ ŠTÝL V NOVEJ PODOBE SA VOLÁ REEBOK RAPID

Reebok Classic ohlasuje v sezóne jeseň/zima 2018 návrat retro obľúbenca v podobe modelu Rapide. Nový Rapide je určený každému milovníkovi klasického štýlu, ktorý žije v prítomnosti. Kolekcia vzdáva hold kultúre z 90. rokov – obdobiu, kedy sa posúvali hranice štýlu, a zároveň dodáva móde nový rozmer vďaka žiarivým farbám.

Rapide od Reebok Classic sú tenisky v modernom štýle, ktoré oslavujú autentické, retro korene značky. Známy dizajn s novou dušou povyšuje estetickú jednoduchosť nad technologické výstrelky. Nová kolekcia jeseň/zima 2018 plynule spája klasické dedičstvo s pokrokovou kultúrou tenisiek, ktoré dokonale reprezentuje svetová superstar a partnerka značky – Ariana Grande. Vďaka svojej slabosti pre štýl, inšpirovaný 90. rokmi a nekonečnou túžbou podporovať a vyzdvihovať individuality, sa Grande stáva prirodzeným stredobodom pozornosti kampane.

Spojenie výrazného vektorového loga, klasických farebných kombinácií a modernej robustnej podrážky, robí z tejto obuvi dokonalého predstaviteľa bohatého dedičstva značky a najnovších trendov. Ľahká, nylonová sieťovina dodáva modelu flexibilitu a vzdušnosť, zatiaľ čo štruktúrované vrstvy zo syntetického semišu zvršok spevňujú a robia ho neprehliadnuteľným. Odhalená medzipodrážka EVA je pohodlná a celému vzhľadu dodáva retro nádych.

Rapide ťa vyzýva – definuj SVOJ vlastný štýl a pretancuj sa z ulíc rovno na parket.

Obuv Rapide od Reebok Classic rúca hranice medzi dedičstvom značky a nadčasovým športovým štýlom, a predstavuje dokonalú voľbu pre náročných milovníkov tenisiek.

Nová kolekcia Rapide jeseň/zima je v predaji na reebok.com.

foto: Reebok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu