Či už sa považujete za zmyselné, dobre vybavené či obdarené väčším poprsím, iste nám dáte za pravdu, že nájsť vhodnú a peknú podprsenku na veľké prsia môže byť riadna fuška. Zvlášť ak chcete, aby vyzerala atraktívne. Našťastie je tu Triola s jej už vyše sto rokov cibreným vkusom a zmyslom pre ženské prednosti všetkých veľkostí a tvarov. 

Žiaľ, ešte stále je veľa žien, ktoré sa trápia v nesprávnej podprsenke a pred pohodlným a funkčným strihom dávajú prednosť len efektnému materiálu. Je potrebné si uvedomiť, že podprsenka má byť pre prsia a nie naopak. Keď máte nevhodnú podprsenku, nevyzerá dobre ani dekolt, ani tá podprsenka,“ hovorí profesionálna štylistka Trioly Žaneta Ilutanová. Triola má v ponuke najmä bielizeň s veľkosťami košov od B do K a s veľkosťou obvodov od 65 do 100, niektoré modely majú obvody aj 120 (cm). 

Odborníčka majiteľkám bujných dekoltov odporúča využívať na spodnú bielizeň strih Perfect fit, ďalej polovystužené podprsenky, zmenšujúcenevystužené s kosticami, ktoré podporia aj naozaj veľké a ťažké prsia. Podľa jej slov dokáže dobrá podprsenka vyriešiť aj asymetriu pŕs. „Niekedy ju však riešime len my, ženy, pričom okolie o nej ani nevie. Ja vravím, že dokonalé krásky sú pre mužov bez fantázie,“ usmieva sa.

Hviezdy jesennej kolekcie

Triola pripravila teraz limitovanú kolekciu s názvom Nebo plné hviezd. Luxusná podprsenka Galaxia nemá svoje meno náhodou. Efekt nepravidelnej čiernej čipky pripomína úžasný vesmír a úžasne budú vyzerať aj vaše prsia v nej. Nehovoriac o tom, že pri nosení o nej ani nebudete vedieť. A tak to má byť pri dobrej podprsenke!

Spojiť luxus a pohodlie sa zdá niekedy nemožné. No nie, ak ide o Triolu! Tri strihy podprsenky Venuša doprajú nositeľkám oboje! Prepychový efekt ešte znásobuje tajomná ametystová farba priedušného žakáru s kvetinovým vzorom. Nevystužený model bez kostíc strihu CASUAL-FIT si budú pochvaľovať najmä dámy s veľkými košíčkami – až do veľkosti H.  K podprsenkám Venuša, rovnako ako ku všetkým ostatným, dostanete aj nohavičky rovnakého vzoru.

Tenko vystužený hladký model s kosticami strihu T-FIT je ideálny pre stredne veľké košíčky – do veľkosti G. Tento strih patrí medzi najobľúbenejšie v Triole. Dokáže totiž vytvarovať atraktívny guľatý a pritom stále prirodzený tvar poprsia.  

Venuša komfortného modelu COMFY-FIT s nevystuženými košíkmi a s kosticami je k dispozícii až do veľkosti košíčkov H. Všité kostice a široké ramienka spolu s pevným, ale vzdušným žakárom udržia aj ťažšie prsia v požadovanej výške a dokonale si poradia aj s asymetrickým poprsím.

Podprsenku Večernica zdobí unikátna výšivka s čierno-modrými kvetmi. Triola získala túto čipku na parížskom veľtrhu priamo od popredného švajčiarskeho výrobcu unikátnych čipiek zo St. Gallen. Táto bardotka s priesvitným detailom vyčaruje krásny výstrih aj dámam s menšími prsiamy. Večernicu je v ponuke so zdobenými alebo hladkými košíčkami.

Nevystužené košíčky podprsenky Kométa zdobí exkluzívna 7-farebná talianska výšivka, ktorá vyniká na čiernom podklade. „Výšivka zdobí a zároveň rafinovane plní aj praktickú funkciu, pretože dokáže zakryť prípadnú asymetriu pŕs. Skutočne pevný obvod podprsenky spoľahlivo udrží váhu pŕs tak, aby vás nebolel chrbát,“ upozorňuje Žaneta Ilutanová. Kométu dopĺňajú nohavičky s rovnakým vzorom.

Bordová farba je farbou tohtoročnej jesene a pripomína aj tmavé zore pri západe slnka. Jedinečná čipka podprsenky Zornička pochádza z rodinnej manufaktúry z Calais. Zaujímavo pôsobí aj dvojfarebný efekt bordového materiálu. 

Ak máte radšej menej nápadnú rafinovanosť, je tu pre vás v jesennej kolekcii Pupalka v telovej farbe s hladkými košíčkami, zdobenými jemnou kvetinovou čipkou. Ideálna je na nosenie pod tričkom a svetlými blúzkami. 

Dobre sediacu a zároveň sexi spodnú bielizeň nájdete v predajniach Triola a na triola.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu