Trávite každý deň dlhé chvíle v kúpeľni a máte pocit, že to stále nie je viditeľné na vlasoch? Prírodné kučery vyzerajú ako vtáčie hniezdo, jemné vlasy sú po niekoľkých minútach strapaté a nepokojné kučery sa nedajú skrotiť? Inšpirujte sa našimi jednoduchými trikmi, ktoré vám uľahčia každodennú rutinu a vaše vlasy budú každý deň vyzerať ako od kaderníka.

Správne umývanie je alfou a omegou

Pred umývaním si vlasy najskôr rozčešte a nastavte teplotu vody, aby bola vlažná. Keď sú vlasy mokré, naneste si do dlaní malé množstvo šampónu. Zbytočne šampón nevtierajte do dĺžok vlasov a končekov, sústreďte sa na pokožku pri korienkoch. Pri oplachovaní nešetrite vodou a dôkladne zmyte zvyšky šampónu, aby nezostali vo vlasoch. Postup zopakujte.

Nezabúdajte na kondicionér

Kondicionér – používajte  po každom umytí. Kým šampón vlasy otvára a čistí, kondicionér ich uzatvára a chráni pred poškodením. Kondicionér navyše dodá vašim vlasom lesk, hebkosť a vzdušnosť.

Tepelná ochrana je základ každého stylingu

Skôr ako začnete vlasy fénovať alebo akokoľvek upravovať, použite tretí základný produkt, ktorý nesmie chýbať v žiadnej správnej starostlivosti o vlasy. Tepelná ochrana zabezpečí, že vaše vlasy nepoškodia vysoké teploty počas fénovania, kulmovania alebo žehlenia a budú hydratované.

Fúkať či nefúkať?

Platí tu jasné pravidlo – vlasy vždy fénujte, hneď ako po umytí čiastočne preschnú. Pri fénovaní používajte na féne úzku trubicu – a ak máte prirodzené kučery, tak difuzér. Správne by ste mali vlasy sušiť po vrstvách (od spodných po vrchné) a pomocou kefy vždy smerom nadol. Dôležitý je aj samotný výber sušiča. Stavte na výkonných pomocníkov od BaByliss. Revolučný rad Hydro-Fusion udrží vaše vlasy hydratované aj po ich vysušení, a to vďaka pokročilej plazmovej technológii a dvojitému iónovému systému. Na výber máte fén, kulmofén či rotačnú kefu.

Žehlíme a žehlíme

Pri žehlení vlasov platí jednoduché pravidlo – žehlite tak, aby ste si nepoškodili vlasy. Používajte kvalitnú žehličku a teplotu nastavte na maximálne 185 stupňov (vyššie teploty sú zbytočné a skôr vám môžu uškodiť). Pred žehlením sa uistite, že sú vaše vlasy dostatočne vysušené – nesmú byť vlhké! A tiež dokonale rozčesané. Pri žehlení pracujte vo vrstvách a postupujte zhora nadol.

Vyberte si špičkových pomocníkov  

FÉN BABYLISS HYDRO-FUSION D773DE

Výkonný a štýlový vlasový sušič od BaByliss s príkonom 2100W vás ohromí. Disponuje HTDC motorom a súčasťou balenia je aj prídavný difuzér a úzky koncentrátor pre styling. Fén sa pýši technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia. Sušič má odnímateľný zadný filter pre ľahké čistenie, 3 možnosti nastavenia teploty, 2 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu a spínač studeného vzduchu. Ionizačná technológia, The Advanced Plasma Technology, využíva duálny iónový systém vyrovnávajúci vlhkosť vašich kaderí. Systém kombinuje kladné a záporné ióny, ktoré spoločne hydratujú vlasy a eliminujú ich krepatenie.

ROTAČNÝ KULMOFÉN BABYLISS HYDRO-FUSION AS773E

Multifunkčnú rotačnú kefu Hydro-Fusion od BaByliss využijete na vysúšanie, uhladzovanie, narovnávanie a dodávanie objemu a tvaru vlasov. S unikátnou technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia.

KULMOFÉN BABYLISS HYDRO-FUSION AS774E

Multifunkčný kulmofén Hydro-Fusion od BaByliss využijete na vysúšanie, uhladzovanie, narovnávanie a dodávanie objemu a tvaru vlasov. S unikátnou technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia. V balení so 4 rôznymi nástavcami.

ŽEHLIČKA NA VLASY BABYLISS HYDRO-FUSION ST573E

Štýlová a výkonná žehlička Hydro-Fusion od BaByliss. Ľahko s ňou dosiahnete dokonale rovných uhladených vlasov ako zo salónu. S unikátnou technológiou The Advanced Plasma Technology pre lesklý vzhľad vlasov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu