Máj je od dávna spájaný s oslavami jari, života, znovuzrodenia v prírode a je tiež právom považovaný za mesiac lásky. Tá môže mať veľa podôb a jednou z nich je i často skloňovaná sebaláska. Poďte teda osláviť mesiac lásky starostlivosťou o svoje telo a rozmaznávajte svoje ženské krivky v nových modeloch kolekcie Spacer od Astratexu. 

Čo znamená Spacer? 

Spacer je označenie špeciálneho materiálu, ktorý sa v odevnom priemysle využíva na výstuž košíčkov podprseniek. Je zložený z dvoch tenkých látok, medzi ktorými je mäkká výplň so štruktúrou plastu. A práve vďaka tejto jedinečnej štruktúre môže cez látku prúdiť vzduch a pokožka bez problémov dýchať. Tento materiál navyše mimoriadne rýchlo schne a to z neho robí ideálnu tkaninu na teplé letné dní. 

Podprsenka Spacer 3D Siluette má jedinečný strih „krídiel“, ktoré siahajú až k vrchnej časti košíčkov. Preto dokáže vyhladiť krivky a vytvoriť tak peknú siluetu. Košíčky z materiálu Spacer sú tenké a neuveriteľne  priedušné. Táto jedinečná podprsenka, ktorú navrhli špecialisti v Astratexe, vyhladí drobné nedokonalosti. „Prečo milujem nový Spacer 3D Siluete? Jedinečne vyhladzujúci strih zaručí krásne krivky. Okrem toho má úžasne tenké a extra priedušné košíčky. Pokožka môže dýchať a já sa cítim skvele v každej situácií. Dokonca aj počas sparného leta,“ hovorí o novej podprsenke Spacer 3D Siluette Iva Kubelková, ambasádorka Astratexu. 

Podprsenky Spacer 3D Siluette sú v čiernej a béžovej farbe. Materiál: 82 % polyamid, 18 % elastan, Košíčky Spacer: 92 % polyether, 8 % elastan. 

Je to rýchlo v suchu 

Materiál Spacer sa osvedčil a kvôli jeho rýchlemu schnutiu sa špecialisti z Astratexu rozhodli využiť ho aj pri tvorbe nových plaviek. Vznikla tak kolekcia plaviek Spacer 3D Breeze, ktorá zahŕňa jednodielne aj dvojdielne modely plaviek. Plavky Spacer 3D Breeze majú osvedčené strihy a starostlivo vybraný kvalitný materiál. Jednodielne plavky dokonale priľnú k telu a pomáhajú vytvarovať pekný dekolt. Majú klasicky strihanú nohavičkovú časť, ktorá celkom zakrýva zadoček. V oblasti brucha sú nariasené, takže opticky zoštíhľujú. Model má naviac efektné viazanie, s ktorým sa dá vytvoriť z plavie hneď tri rôzne modely. Dvojdielne plavky Spacer 3D Breeze  sú z rvnakého kvalitného materiálu a sú vhodné aj pre dámy s  väčším poprsím. Podprsenka sa dá kombinovať s dvojakými strihmi nohavičiek, a to s klasickým a vyšším strihom so sťahovaním na bokoch, s ktorým sa nositeľka môže ľubovoľne hrať a tvoriť efektné riasenie. 

Oba modely plaviek sa dajú kúpiť v dvoch  farbách – čiernej a ružovej. Materiál: 87 % polyamid, 13 % elastan.

Foto: Astratex

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu