Oslávte Mikuláša v každom veku

0
924

Dobrosrdečný svätý Mikuláš, ktorý obdarúva detí a občas aj dospelých, už klope na dvere a sním aj dilema, čo vložiť do čižiem nachystaných v okne. V každom z nás je predsa kúsok dieťaťa, ktoré uvíta  malé sladké potešenie. Vyberte si zo širokej mikulášskej ponuky diskontu Lidl. Nájdete tu adventné kalendáre, tradičné čokoládové postavičky, sladkosti aj rôzne hračky. 

Odpočítavajte dni do Vianoc 

Obdobie adventu sa nezadržateľne kráti. Tradičné adventné kalendáre Favorina, ktoré potešia nielen malých, ale aj veľkých maškrtníkov, nájdete v ponuke Lidl. Odmena v podobe lahodných gumených medvedíkov, ukrytá za malými okienkami, spríjemňuje každý deň od prvého decembrového rána až do štedrého dňa. 

Dobroty pre maškrtné jazýčky

Mliečna, horká, biela, ovocná, s orieškami. Existuje veľmi veľa druhov a príchutí čokolády. Vedeli ste ale, že po čokoláde sme naozaj šťastní? A nie je to len o sladkom pôžitku z kakaovej chuti v ústach, je v tom chémia! Horčík, ktorý čokoláda obsahuje pomáha k správnemu naštartovaniu metabolizmu a vďaka antioxidantom sa navyše zbavíme stresu. Doprajte aj vy svojim blízkym ničím nerušeného a šťastného sv. Mikuláša. Do čižmy im môžete nakombinovať známu klasiku – čokoládového Mikuláša Deluxe Favorina. Nič nepokazíte ani mliečnou čokoládou s dražé Favorina, ktorú môžete doplniť o snehuliaka plného sladkých bonbónikov. Netradičnou voľbou bude bezpochyby Spievajúca hračka s mliečnou čokoládou Favorina, ktorá môže byť perfektným doplnkom k vyčisteným topánkam v okne. Čokoláda síce nevydrží dlho, lebo sa rýchlo stratí v detskom brušku, ale  plyšová hračka môže naďalej slúžiť ako krásna pamiatka či vianočná dekorácia. Neváhajte, v Lidl nájdete všetko na jednom mieste.

foto: LIDL

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu